Rokiškio rajono VVG archyvo nuotr.

Rokiškio rajono VVG pirmininkė Raimonda Stankevičiūtė-Vilimienė, apžvelgdama praėjusio dešimtmečio pasiekimus, pasidžiaugė, kad šiuo metu yra 125 aktyvūs VVG nariai, jų idėjos ir sumanymai į rajoną pritraukė 2,8 mln. eurų, o 2,1 mln. eurų vertės projektai dar laukia savo eilės ir bus įgyvendinti artimiausiu metu.

„Nuveikta daug gerų darbų ir tikiu, kad jau įgyvendinti ir dar planuojami įgyvendinti projektai kaimams, miesteliams, jų žmonėms suteikė daugiau vilties, sulaikė juo nuo emigracijos ir paskatino gyventi bei dirbti čia, Rokiškio krašte“, – sakė R. Stankevičiūtė-Vilimienė.

Už išskirtinį indėlį į rajono VVG veiklą, jos plėtrą ir vykdytus projektus šios organizacijos garbės nariu išrinktas Valentinas Šedys. Taip pat dėkota visiems organizacijos nariams, bendruomenių pirmininkams, savanoriams, kurie neskaičiuodami savo laiko prisidėjo prie sėkmingo projektų įgyvendinimo. Už pagalbą dėkota ir rajono verslininkams, politikams.

Pasidžiaugus pasiektais rezultatais, svečiai buvo pakviesti flashmob‘ui (liet. – žaibiškam sambūriui, sulėktuvėms) Lietuvos kontūrus primenančioje erdvėje. Žaibiškos akcijos idėja irgi buvo prasminga – tardami „aš“ visi užsimerkia, o tardami „esu“ – atsimerkia.

Po to dalintasi ne tik gimtadienio tortu, bet ir įvairiais talentais, o tokių tarp Rokiškio rajono VVG narių gausu, todėl nepritrūko nei muzikos, nei dainų, nei šokių, nei smagių žaidimų.

 

sostinė

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Jonas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Jonas
Jonas

Gimynaiciu ratelis. Vyras meras, vicemeras o zmonele suka bizni… Paprastai toki susileijima valdzios su … vadina mafija. Is cia ir girtu lakstymas po rajona…