A. Minkevičienės nuotr.

Nugriaus?

Ši žinia miestelėnų ausis pasiekė neseniai. Dėl to, kad į Rokiškį ateis mažų kainų prekybos tinklas, pirkėjai džiūgauja, priešingai nei mieste veikiantys prekybos tinklai. Padidės konkurencija.

Ar tiesa, kad naujieji šeimininkai „grybu“ pramintą statinį griaus ir statys naują? „Lidl“ Lietuva komunikacijos skyriaus vadovas Valdas Lopeta „Gimtajam…“ trumpame komentare teigė, jog dar  nėra priimta galutinių sprendimų. Tai, kad prekybos tinklas ateina į Rokiškį, nepaneigė, bet dėl minimo pastato griovimo ir naujo statymo komentarą žadėjo vėliau.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija

20
Rašyti komentarą

avatar
16 Comment threads
4 Thread replies
15 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
18 Comment authors
RimaNevaDianaFaltaNesvarbu Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Rima
Rima

Čia Lietuva ir ,aišku,kad nereikia tikėtis stebuklų iš Lidl.Juk kitur europoje kažkas pigiau ne tik Lidle,bet ir kituose prekybos centruose.Ten bent jau kainų kas mėnesį nekelia

Diana
Diana

Puiku, ir darbo vietų sukurs. Spjausim vietiniams vergvaldžiams į veidą

Neva
Neva

O be Lidl spjauti neišeina? Kad ir bus Lidlas – niekas nieko nepraspjaus… P. S. Teisingas pastebėjimas, kad vietiniai verslininkai paverčia žmones vergais 🙂

Falta
Falta

Lidle kainos didesnės nei maximoje. Prekių kokybė tikrai nekokia. Mėsa supakuota pakuotėse mažesniais kiekiais, dėl to atrodo, kad pigiau, nors paskaičiavus kg kaina, gaunasi brangiau nei kur kitur. Kas netiki, patys pamatysit.

Nesvarbu
Nesvarbu

Dziaukities zmones Lidl tikrai gera parduotuve ir prekiu asortimentas didelis kas neturi galimibes nuvaziuoti i didesni miesta apsipirkti norimam Lidl dabar tures galimibe apsipirkti Rokiski savam mieste Lidl tikrai yra pigiu prekiu,bet ir kokibisku ten tikrai bus daug zmoniu

Juozelis
Juozelis

Blemba, visi čia komentuojantys 100% bus pirmieji pirkėjai. Ir nebesvaikit, pažiūrėkit kiek LIDLuose žmonių. O konkurencija visuomet gerai

Rimas
Rimas

Pagaliau. Ginčytis neverta, kad produktai bus tiesiog tas pats maistas, bet kita forma truputį kitu skoniu. Ne apie kainas kalbam, o apie pomėgius. Lidl prekiauja visai kitokiu asortimentu, kuris kaikuriems priimtinesnis.

Vigis
Vigis

Pirmiausiai džiugu,kad Lid ateine į Rokiškį,bet kaip sakant jei nusipirko šį pastatą jie ką nori tą ir daro….bet aš tikėjausi,kad iš šio tinklo daugiau naudos miestui……pirmiausiai galėjo statyti įvažiavus į miestą tai ir būtų sutvarkę pačią sankryžą ,įrengę šviesoforą ir t.t.bet turbut žemės plotas pasirodo brangus….kiti miestai iš tokių pc turi naudos ,bet pažiurėsime ko mūsų valdininkai išpeš iš naujų investitorių.

Kodas
Kodas

O kodel lidl turi tvarkyti kazka? Jie nusiperka zemes sklypa is privataus verslo ir ten stato. Jie ne maksima ir ne norfa zemes sklypu is savivaldybes nepirko. Tad jie tikrai miestui neskolingi. Dekui kad jie ateina i Rokiski. O dar juos pareketuosi is vis neateis.

Ričardas
Ričardas

Nesvaikit dėl to Lidlo. Prekių kokybė prasta,kainos nemažesnės nei Maximoj. Pavyzdys Ukmergė, prie Maximos pilna mašinų aikštelė, prie Lidlo pustuštė.

Senis
Senis

Dėl kainų, tai nepastebėjau, kad būtų mažesnės nei maximos. Tačiau prekių kokybė tai tikrai geresnė.

realistas
realistas

Didžiausias prekių asortimentas tai kaip tik Maximoje.

Fantazijos
Fantazijos

Rokiškis – būsima prekybos centrų sostinė. Kas metai po naują parduotuvę. Atidarius „LIDL“ galvojate, kad įsigysite reikalingų prekių pigiau? Galbūt, bet už mažą kainą tikėtis geros kokybės – labai naivu (99,9% taip ir bus). Kalbant apie pastatą, tai jis turi būti išsaugotas, nes šis objektas nuo seno yra miesto sudėtinė dalis. Būtent jis, pasitinka ir atkreipia Rokiškio lankytojų dėmesį savo didumu ir netradicine architektūra. Trumpai tariant siūlyčiau ATSIGAUTI ir nekurti fantazijų, kad „LIDL“ yra išganytojas, kuris išvaduos nuo aukštų kainų ir atneš fantastišką naują mums visiems. Jis ateina tik su VIENU tikslu – pasidaryti gero pinigėlio SAU. Ačiū už dėmesį.

Juozas
Juozas

Del sito pastato, jau senai visi rauda, kad ji reikia griauti, darko miesto vaizda. O del kainu, kuo didesnis pasirinkimas tuo geriau, kas nenores gales neiti i Lidla. 😀 bet subegs visi ir cia esantys komentatoriai.

realistas
realistas

Kai atkreipi demesi i Lidlo pakuociu svori,tai kainos beveik nesiskiria nuo kituprekybos tinklu.

Smalsutis

Jokio stebuklo Lidle nėra, kai kas brangiau negu kituose centruose, kai kas tokia pat kaina, kai kas pigiau. Pereini per Rokiškio prekybos centrus ir susirenki Lidl asortimentą.

Rita
Rita

Visi prekybos centrai bus sukoncentruoti vienoje vietoje,o gyvenantiems kitame miesto gale,link ligoninių, špyga taukuota?

Emigrantė
Emigrantė

Super naujiena! Nes kaskart tekdavo arba Vilniaus,arba Utenos LIDL-uose pakeliui apsiprekinti…

Bombis
Bombis

Pagaliau, maksei ir iki ragai, jau dabar gali stop juosta atsitverti

Bevardis
Bevardis

Nesijaudink anksciau laiko, nebus nei maximai nei iki ragai. Lidl tokios pat kainos kaip ir kiyose parduotuvese, tik asortimentas ivairesnis.