Eugenijus Šopis. J. Kačerausko nuotr.

– Pradėkime nuo naujų policijos uniformų. Nebeliko paradinių kostiumų, policininkių sijonų ir skrybėlaičių. Kai kurie pareigūnai sako, jog jaučiasi kaip kosmonautai, betrūksta tik skafandrų…

– Tiesa, paradinių uniformų nebebus, bet laikinai dar galima dėvėti senąsias. Pareigūnams skirta po du uniformų komplektus, pavasarį papildomai gausime vasarinės aprangos priedus: marškinėlius, batus, kepures su „snapeliais“. Kiek mano uniforma kainuoja, tikrai nežinau. Ir sunku vertinti jos patogumą, kaip reaguoja į gamtos sąlygas, priežiūrą, nes tik pora savaičių ją dėviu. Į kosmonauto kostiumą man ji nepanaši (juokiasi – aut. past.).

Nurodoma, jog uniforma pasiūta iš audinio, sulaikančio šilumą, leidžiančio kvėpuoti. Yra detalus aprašas, kaip ją prižiūrėti, kokiais skalbikliais skalbti, kad per dvejus metus neišbluktų. Modelis tas pats policininkams vyrams ir policininkėms moterims, jos nebesegės sijonų ir skrybėlaičių vasarą nebenešios. O į uniformos susegimus, prisipažinsiu, tikrai neatkreipiau dėmesio, nežinau, ar skiriasi susegimo pusės moterims ir vyrams (juokiasi – aut. past.).

Girdėjau, kad kai kuriems kolegoms, ypač pareigūnėms, uniformų dydžiai nelabai tiko. Reikėjo labai tiksliai save išmatuoti, bet juk žinot… (juokiasi – aut. past.).

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie