A. Stanio nuotr.

Draugiška komanda

Įstaigos direktorė Danguolė Kondratenkienė, atsiliepdama apie komandą negailėjo gražių žodžių: „Ambulatorines sveikatos priežiūros paslaugas namuose teikia dešimt įstaigos darbuotojų, tai – socialiniai darbuotojai, slaugytojos, slaugytojų padėjėjos, psichologė, kineziterapeutė. Tai gyva, organiška ir labai draugiška komanda.“

Daryti dėl kitų

Socialinė darbuotoja Danguolė Kirlienė pasakojo, kad konkursinėje nuotraukoje atsispindi tai, ką kiekvienas specialistas dirba. „Mes norėjome nuotraukoje pavaizduoti, kokį darbą atlieka kiekvienas specialistas, kad atsispindėtų komandos gydytojos, slaugytojos, padėjėjų, kineziterapeutės, socialinės darbuotojos ir psichologės, laikiusios širdelę – sielos ramintojos simbolį, darbas. Ambulatorines sveikatos priežiūros paslaugas namuose teikia slaugos komanda ir paliatyvios pagalbos komanda, todėl rankose laikėme ir saulėgrąžas, kurios – ne tik Ukrainos, bet ir Lietuvos paliatyviosios medicinos simbolis. Taip pat norėjome, kad nuotraukoje matytųsi mūsų miestas, todėl fotografuotis pasirinkome prie Rokiškio dvaro. Mūsų komandos prisistatyme atsispindės Sėkmės mokytojo Zigo Ziglaro žodžiai: „Didžiausią reikšmę gyvenime turi tai, ką padarote dėl kitų“, – pasakojo D. Kirlienė.

Konkurse dalyvaujančios komandos turi atsiųsti nuotrauką, pristatyti komandos narius ir pasidalinti dalykais, labiausiai motyvuojančiais dirbti šį darbą. Konkursas prasidės lapkričio 1 d., daugiausiai „Patinka“ mygtuko paspaudimo sulaukusio įrašo autoriai bus apdovanoti SAM prizais. Kai tik bus galima palaikyti savo miesto komandą, apie tai informuosime ir pakviesime peržiūrėti mūsų miesto komandos prisistatymą.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: