Asmeninių archyvų nuotr.

Senbuvės ir naujokės

Trečius metus iš eilės į „Moterų ralio“ lenktynes nėrė UAB „Lašų duona“ kolektyvo moterys. Šį sykį komanda gerokai pagausėjo ir jai atstovavo du ekipažai. Pirmasis (Lina Kreizienė, Orinta Kreizaitė, Evelina Baškevičienė, Miglė Lukšienė) finišavo aukštoje 39 vietoje. Komandų įskaitoje moterys džiaugėsi septintąja vieta.

Antrasis bendrovės ekipažas (Inga Žinkienė, Greta Šiupinienė, Eva Šiupinytė, Donata Jelenskaja) buvo kiek lėtesnis – 312 vieta, tačiau geros nuotaikos nepametė. Ekipažuose buvo ir šeiminių ryšių – viename ir kitame dalyvavo mama ir duktė.

Lenktynes išbandė ir bendrovės „Rokvesta“ moterys (Dalia Azaravičienė, Eglė Putraitė, Agnė Ivanovė, Rita Martinėnienė). Po lenktynių dalyvės džiaugėsi nuostabia patirtimi ir geriausiomis emocijomis. Ekipažas dalyvavo pirmą kartą. Bendroje įskaitoje užėmė 153, o „Mazda“ įskaitoje – trečiąją vietą.

Nelengvos užduotys

Lenktynėse dalyvavo 380 ekipažų ir apie 1500 moterų. „Moterų ralis“ vyko kaip ir visi klasikiniai raliai – pagal kelio knygą. Dalyvės įveikė daugiau kaip 320 km trasą, užsuko į Birštoną ir Lietuvos liaudies buities muziejų Rumšiškėse.

Ralio varžybos vyksta pagal Kelių eismo taisykles, čia svarbiausia skubėti lėtai. Dalyvių laukia lankytini objektai, nuotaikingos užduotys bei specialios vairavimo rungtys.

Nuotaikingas automobilių sporto renginys „Moterų ralis“ Lietuvoje organizuojamas nuo 2015 m. Tai analogo šalyje neturintis masiškiausias renginys „ant ratų“, skirtas tik moterims.

Prie Dirdų

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
REGINASirgalius Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
REGINA
REGINA

Eglutė -puiku,stebini,šaunuolė

Sirgalius
Sirgalius

Šaunuolės merginos! Gaila, kad kiti Rokiškio kolektyvai miega!