blank

Įvairaus amžiaus publikos pažįstama ir mylima grupė „Studija“ ieško įvairiausių kūrybinių sprendimų ir tai įrodo labai platus ir turtingas repertuaras. Iš tiesų Steponas Januška ir grupė Studija gali ne vieną valandą groti įvairiausių stilių muziką skirtą išrankiausiems skoniams. Dažniausiai tai linksmos, nuotaikingos arba šiltos ir svajingos savos kūrybos dainos.

Merginų grupės Queens of Roses gyvo garso projektas su muzikantų grupe – „Queen of the Night LIVE“. Naujame projekte skamba žymiausių visų laikų scenos divų Whitney Houston, Aretha Franklin, Etta James, Tina Turner, Rihanna, Adele, Lady Gaga ir kt. dainos.

Beissoul & Einius – elektroninės popmuzikos bei dizainerių duetas. Artūras Žabas-Beissoul ir Einius Jarutis grupę įkūrė 2011 metais. Savo kūrybą jie apibūdina kaip „elektro-madą”. Duetas sėkmingai rengia pasirodymus Lietuvoje ir Europoje, taip pat yra pristatęs kelias drabužių kolekcijas.

Net neabejojame, kad ekstravagantiškojo elektroninės muzikos dueto „Beissoul & Einius“ pasirodymo ir susirinkusių šios grupės gerbėjų dėka šių metų šventės kulminacija primins milžinišką diskoteką, o jos pabaigą vainikuos fejerverkai.

Rokiškio Kultūros Centro inform. 

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Ramūnas
Ramūnas
2021 28 liepos 15:01

Jooo,kaimai geriau suorganizuoja….Riboti kultūros darbuotojų sugebėjimai kažką originalaus padaryti.

Jurga
Jurga
2021 28 liepos 13:22

Tai kur dingo THE ROOP?

Ponas
Ponas
2021 28 liepos 10:31

O kur gi THE ROOP? Taip garsiai klykė kultūros, savivaldos atstovai, jog bus ir jie, o finale – eilinis miesto gimtadienis, neišsiskiria iš visų kitų.