VšĮ Rokiškio rajono ligoninė ir VšĮ Rokiškio pirminis asmens sveikatos priežiūros centras (PASPC) pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurios tikslas yra užtikrinti skubias odontologinės pagalbos paslaugas ligoninėje besigydantiems pacientams.

Sutartis apima įvairias skubios pagalbos odontologijos paslaugas, įskaitant skausmo malšinimą, traumų gydymą, kitas intervencijas, kurias reikia atlikti nedelsiant.

Ši sutartis yra dalis sveikatos priežiūros sektoriaus reformos, ji siekia užtikrinti ne tik aukštos kokybės paslaugas tiems, kam skubiai reikia odontologo pagalbos, bet ir  skatina glaudesnį bendradarbiavimą tarp Rokiškio rajono ligoninės ir Rokiškio PASPC.

VšĮ Rokiškio rajono ligoninės inform.

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
TBMWT
TBMWT
2023 3 birželio 18:51

Sveikintina, puiku 👏 Tačiau kitų sveikatos problemų atžvilgiu skubios pagalbos ligoninėje ir poliklinikoje nesulauksi…!!! Kadangi jau nuo 14-15 val. nerasi specialistų, kurie ir nepriimtų be išankstinės registracijos, t. y. talonų, kad ir su skubiu šeimos gydytojos siuntimu! Juk užtrunka irgi laiko, kad pakliūti ir pas šeimos gydytoją skubos tvarka. Padėka Dianai Patapovai ❤️, kuri geriausiai paaiškina kraujo tyrimo rezultatus ir netingi paraginti atlikti pakartotinus tyrimus. O priimamajame neatlieka atitinkamų tyrimų (pvz., bent echoskopijos), jei nėra to sugebančio atlikti specialisto arba, tikėtina, taupydami biudžetines lėšas. Turi atkentėti-išgyventi savaitgalio dienas (su viltimi, kad tau nepablogės ir liga dar labiau nepažengs), kad pagaliau… Skaityti daugiau »

Rekomenduojami video: