blank
Ledo skulptūrų festivalis, kurio neįsileido Rokiškis, Druskininkuose vyko sausio 26–27 d. Paskatinti sėkmės druskininkiečiai planuoja jį padaryti tradicinį. Rokiškis ledo meistrams parodė duris. Druskininkų savivaldybės (Laimos Rekevičienės) nuotr.

Normalu, kad keičiasi?

Nuomonės apie tokį nesusipratimą pasiteiravome rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistės, projekto „Rokiškis – kultūros sostinė 2019“ darbo grupės programų koordinatorės Irenos Matelienės. „Normalu, kad programa keičiasi, ir ji dar gali keistis. Nebuvo jokios afišos, kviečiančios į šį renginį. Apie tai nebuvo užsimenama gruodžio mėnesį, o visų lankstinukų, kuriuose buvo apie tai skelbiama, neįmanoma surinkti. Renginys visuomet skelbiamas viešai, o šiuo atveju jokio skelbimo po Naujųjų metų nebuvo.“

Pasak I. Matelienės, numatytas renginys neįvyko dėl finansinių reikalų – berods, pakilo renginio kaina, ir teko jo atsisakyti. „Tiksliau dėl visko teiraukitės muziejaus direktorės – ji žino visus tuos reikalus“, – sakė pašnekovė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
5 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
:)))))
:)))))
2019 11 vasario 23:43

Rokiškis išskirtinis ir bus tuo, kad viskas vyks aukštyn kojom:). Kultūros sostinės metais panaikina kultūros skyrių. Renginio koordinatorė nieko nežino apie renginius- klauskit jūs ten ko nors 🙂 Tai ką ji koordinuoja. Ir išvis ką veikia. Jei jau paskelbėte metų renginio programą , tai būkit malonūs ir vykdykite. Kai kas nors dėl itin rimtų trukdžių keičiasi, privalu visuomenę iš anksto informuoti. Kaip suprantu tai nėra jokio koordinavimo ir viskas vyksta savaiminiu principu: jei jau kas norit, tai darykitės ką norit. Atrodo taip. Tapinas su ministru ne veltui užsuko :)).

Ar saldu?
Ar saldu?
2019 12 vasario 12:43
Atsakinėti į  :)))))

Koks teisuoliškumas ir visiškas situacijos nežinojimas. Pagyvensim, pamatysim, kas čia įvyko. Tik komentaro juk neatsiimsite? Teisuoliams nebūtina.

To Ar saldu?
To Ar saldu?
2019 12 vasario 19:14
Atsakinėti į  Ar saldu?

Nereikia pykt,jei teisybe parašo.Jei rengiamas renginys,sudaromos sutartys,suderinama kaina ir tik po to jau leidžiami reklaminiai bukletai ir nereikia cia bla bla,kaina pakilo,niekas taip nedaro.Ir klauskit tai ano,tas sakys klauskit kito,tai ir parodo visišką nekompetenciją,atsėdėjom,kavute pagėrėm,pinigėlius isisavinom…Nesvarbu,kad renginius suorganizuosim,kur geriausiu atveju ateis kokiu žmogeliu 50,kokia draugelių kapela pabliaus,gana,daugiau nenusipelnot,jei norit ko idomiau,prašom į Druskininkus važiuokit;)Ten ir skulptūras pamatysit;)

Rasa
Rasa
2019 11 vasario 18:08

Gal neįpirko? Bet galima pasidžiaugti kitu dalyku, kad pinigų neišleido, nes šiandien iš tų skulptūrų būtų brangi bala.

:)))))
:)))))
2019 13 vasario 13:15
Atsakinėti į  Rasa

reikia neplanuoti to, ko renginio biudžetas “neišneša”. Sutartys nebrangsta. O jei ‘prie kavutės” iš anksti nesudarius sutarties pasvajota apie tokią priemonę – tai ne kultūros sostinės lygmuo. Kaip suprantu, tai respublikinis renginio formatas ta sostinė.

Rekomenduojami video: