J. Kačerausko nuotr.

Ketvirtadienį Rokiškio savivaldybėje vyko konkursas užimti naujai sukurtai vyriausiojo specialisto vietai. Švietimo skyrių sujungus su kultūros,  šis žmogus kuruos kultūros bei turizmo ir ryšių su užsienio šalimis reikalus. Kultūros, turizmo ir ryšių su užsienio šalimis skyriaus vedėjo vietos, liepą atleidus Petrą Blaževičių, nebeliko. „Gimtajam…“ P. Blaževičius sakė, jog šiuo metu nuotoliniu būdu dirba Utenos kultūros centre, kur jį pakvietė. Jis ten organizuoja teatrų festivalį, kuriame bus „daug Nekrošiaus“. Priminsime, kad Utenos kultūros centrui šiuo metu vadovauja skandalingai Rokiškyje išgarsėjęs uteniškis Erikas Druskinas.  Dirbant Rokiškyje,  jis buvo pavaldus  P. Blaževičiui.

Konkurse į vyriausiojo specialisto vietą  dalyvauti dokumentus pateikė vienintelė kandidatė – Rokiškio kultūros centro direktorė Irena Matelienė. Ji ir laimėjo konkursą. Tuo buvo neabejojama dar jam neprasidėjus. Valdininkai kalbėjo, jog „ateina protingas žmogus“. Kodėl I. Matelienė nebenori dirbti kultūros centre? Kodėl renkasi mažiau apmokamą darbo vietą? Apie tai „Gimtajame…“ šeštadienį…

Rokiškio kultūros centras vėl liks be vadovo. Savivaldybės juridinio ir personalo skyriaus vedėja Regina Strumskienė sakė, jog konkursas į kultūros centro direktoriaus vietą bus skelbiamas ilgai nelaukiant, tuomet kai bus gauti nurodymai iš rajono  vadovų.

azija

8
Rašyti komentarą

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
IrenaRimasBelekasMARGARITATroika Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Irena
Irena

Rokiskis stebuklu krastas, todel daug kas tiki pasakomis. O pasakas kuria kurie neturi ka veikti…

Rimas
Rimas

Margarita ir Belekas, laiku gerkit vaistus, nes vėl matote iškreiptą tikrovę.

Belekas
Belekas

Kaip ir nesimate darbo,kokia bebutu giriama ..rezultato jokio.Kas nors i ta Rokiški aplamai užsuka ar ne?Renginiu- nulis

MARGARITA
MARGARITA

AHAAA . Blogai buvo Druskinas??? Ot tai dabar šekit- užkeikta kėdė ir nieks nebenusėdi. O gal eksdirektorė nori būt petriukė? Gal šurum burum tik specialistas, o rytoj pekrikštis į skyriaus vedėją. Čia kažkuo kvepia:)). Iš direktoriaus į specialistus. Tai ką į direktorius sodinate, jei kaip mat bėga? Nepaveža? Kyla mintis, kad specialiai konkursą darė specialistui, kad tik kas nors nesusigundytų iš tų, ko nenori, kas nesavas. Gal ekspriešdruskininei kėdę šildė- juk jie visi “ savi“. Laikas parodys, kiek tiesos. Labai jau neįtikinama, kad vietoje tokio „plataus profilio“ buvusio savivaldybės skyriaus teišstenėjo vietą specialistui ir dar prieš sostinės metus. Man daugiau… Skaityti daugiau »

Troika
Troika

Gerai, kad rinkimai uz keliu menesiu, nes damus Vagonis kultura iki pamatu

Henka
Henka

Tai kol Rajono kulturai bus vadovaujama per Vagoni is If draudimo, tai ir toliau bus griaunama Rokiskio kultura.

Ziniukas
Ziniukas

Kiek zinau, neapsikente Vagonio ir Cepulio kysimosi i kulturos centro darba.

***
***

Trukt už vadžių – vėl iš pradžių