J. Kačerausko nuotr.

Tai pirmoji tokia iniciatyva, kurios ėmėsi rajono savivaldybės Žemės ūkio skyrius, Rokiškio ūkininkų sąjunga, Žemės ūkio rūmų savivaldos atstovai, Žemės ūkio konsultavimo tarnybos Rokiškio biuras.

Pasak Rokiškio ūkininkų sąjungos pirmininkės Linos Meilutės-Datkūnienės, kasmet rajone renkami pažangiausiai ūkininkaujantys žemdirbiai, ieškoma vis naujų ūkių, skatinamas jaunimas. „Tačiau ne pirmus metus sėkmingai ūkininkaujantys, gerai žinomi ūkiai ir ūkininkai lieka pamiršti. Pagalvojome, kad Valstybės diena – puiki proga juos pagerbti“, – sako Rokiškio ūkininkų sąjungos pirmininkė.

Žemės ūkio skyriaus vedėja Jolanta Jasiūnienė pabrėžė, kad pažangiausių ūkių konkursas – nieko bendro neturi su šiais apdovanojimais. „Tradicinis metų ūkių konkursas vyks, o jo nominantai paaiškės ir bus apdovanoti kaip visuomet rudenį, per žemdirbių šventę. Šiais metais tai bus lapkričio 8-oji“, – sako J. Jasiūnienė.

Valstybės dieną bus pagerbti ir apdovanoti: Almantas ir Adriana Šedžiai, Stasys Jasiūnas, Eugenijus Neniškis, Saulius ir Žydrūnė Jasinevičiai, Lašų žemės ūkio bendrovė.

Ceremonija vyks liepos 6-ąją 16.30 val. prie Rokiškio krašto muziejaus.

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments