Redakcijos archyvo nuotr.

Bendrovė moki ir vykdo visus įsipareigojimus

Bendrovės „Rokiškio komunalininkas“ l. e. pareigas direktorius Vingaudas Šarmaitis sako, kad situacija įmonėje nėra tokia bloga, kaip teigiama. „Bendrovė yra moki, vykdo visus įsipareigojimus tiekėjams, nevėluodama moka algas darbuotojams, neturi jokių skolų ir įsipareigojimų bankams. Atvirkščiai, mums yra skolingų paslaugų gavėjų. Tiesa, šiais metais susiduriame su papildomais sunkumais dėl pasikeitusios situacijos atliekų ūkyje. Praradome dalį funkcijų ir šiemet atliekame tik vežėjo funkcijas“, – komentavo V. Šarmaitis.

Pasak jo, atliekų ūkio reorganizacija pareikalavo bendrovės daug papildomų sąnaudų, todėl metų pradžia buvo sudėtinga. „Nors patyrėme daugiau sąnaudų, manau, viskas susibalansuos, nes gausime daugiau pajamų“, – teigė l. e. pareigas bendrovės vadovas.

Jam pritaria ir bendrovės vyr. finansininkė Jolanta Kralikienė, atkreipdama dėmesį į „Rokiškio komunalininko“ veiklos specifiką – darbų sezoniškumą.

„Naujoji valdyba, manau, dar nespėjo gerai įsigilinti į mūsų veiklą, analizavo tik pirmojo šių metų ketvirčio rezultatus. Taip, pirmasis ketvirtis buvo nuostolingas, nes pagrindiniai darbai prasideda ir už juos pajamos gaunamos tik nuo gegužės mėnesio. Visuomet vienas ketvirtis būdavo nuostolingas, nes daug sąnaudų prireikia parengiamiesiems darbams, o pajamos už tuos darbus gaunamos vėliau“, – teigė J. Kralikienė.

(Daugiau – antradienio „Gimtajame…“)

anykščių

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie