blank
A. Stanio nuotr.

Mokyklos vienuoliktokų ruoštas pasirodymas dvyliktokus ir visus svečius nukėlė į stalo žaidimo lentą, kurioje veikėjai pirko įvairias mokytojų gatves, skersgatvius, įkūnijo mokytojus bei mokyklą baigiančius dvyliktokus ir surengė net kelis šokių pasirodymus. Maža to, šimtadienio vaidinimo pabaigoje pasirodė ir socialinių tinklų žvaigždė Laurynas Maybach.

„Šimtadieniui pradėjome ruoštis dar lapkričio pabaigoje, o temą sugalvojome greitai, daugumai ji iš karto tiko. Džiaugiamės, kad šimtadienio šventę pavyko suorganizuoti taip gerai – to net patys nesitikėjome. Dirbome sunkiai, pykomės dėl visokiausių smulkmenų, bet likus kelioms dienoms iki šimtadienio visi suartėjome dar labiau ir supratome, jog turime palaikyti vieni kitus. Labiausiai esame dėkingi Neringai Danienei už tai, jog nepasidavė ir įdėjo daug darbo kartu su mumis. Bene daugiausia problemų turėjome dėl šokių. Už jų pastatymą išleidome nemažą sumą, tačiau negavome tai, ko norėjome. Ačiū Nedai Motejūnaitei, kuri viską sutvarkė ir pataisė“, – pasakojo viena iš šimtadienio organizatorių Danielė Popovaitė.

Pasak pašnekovės, iš dvyliktokų buvo girdėti gerų atsiliepimų, daug pagyrų sulaukė šokiai, o kai kurie prasitarė, kad seniai tokį gerą šimtadienį teko matyti.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: