blank
Rokiškio savivaldybės nuotr.

Šalia ežero pradėti „Rokiš*kids” vaikų paplūdimio žaidimų aikštelės įrengimo darbai. Ši aikštelė – dalyvaujamojo biudžeto rezultatas, kai bendruomenės iniciatyvų projektų konkursą laimėjo asociacijai „Rokiškio mamų klubas“ priklausančių mamų ir jų vadovės Enrikos Pavilonienės pasiūlyta idėja, sulaukusi daugiausiai gyventojų palaikymo.

„Šeimai atvykus poilsiauti prie ežero, nuo šiol veiklos turės visų amžiaus grupių šeimos nariai. Džiaugiuosi, kad sutvarkius pakrantę, tiek patys gyventojai, tiek miesto svečiai iš karto tai įvertino. Viskas prasidėjo nuo batutų parko idėjos, o šiandien jau turime veikiantį vandenlenčių parką, naują tiltą, sutvarkytą smėlėtą paplūdimį ir įrenginėjamą žaidimų aikštelę, kuri ypač aktuali jaunoms šeimoms ir jų atžaloms“, – teigė Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas.

blank

Rajono vadovas tikisi, kad ateityje pavyks sukurti dar palankesnę ir geresnę infrastruktūrą, kuri skatintų tiek aktyvius, tiek pasyvius laisvalaikio praleidimo būdus. „Dar vasarą buvome sulaukę studentų iš Vilniaus dailės akademijos. Jau netrukus jie pristatys savo idėjas, kaip toliau plėtoti Rokiškio tvenkinių teritoriją. Viliuosi, kad sulauksime puikių pasiūlymų, kuriuos netolimoje ateityje pavyks sėkmingai realizuoti. Juk dabar vis daugiau žmonių atsisuka į gamtą, stengiasi kuo daugiau laiko praleisti gryname ore. O Rokiškio tvenkiniai – neišnaudoti gamtos klodai, kuriuos tikime padaryti patrauklius miestelėnams ir svečiams“, – optimistiškai apie Rokiškio neišnaudotas galimybes ir perspektyvas kalbėjo meras.

Rokiškio savivaldybės inform. 

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments