blank
A. Stanio nuotr.

Geros žinios vandenlenčių mėgėjams

Nebe pirmą vasaros sezoną Rokiškio baseinas kone visus savo pajėgumus meta prie Rokiškio ežero. Batutai, gultai, o praėjusiais metais ir vandenlenčių trasa džiugino ežero lankytojus. Pastarąją pramogą mėgstantieji turėtų suklusti – jų lauks nauja, sudėtingesnė vandenlenčių trasa.

„Mūsų planas – skersai ežerą, kampe, įrengti ilgesnę vandenlenčių trasą. Ji būtų 15–20 metrų ilgesnė nei dabartinė. Čia pastatysime jau turimas figūras ir nupirksime dvi naujas, taigi šią trasą bus galima vadinti profesionalia. Planuojame įsigyti nebe dviejų, o trijų lynų tempimo trosą, tad čiuožimas turėtų tapti stabilesnis. Deja, trasos ratu teko atsisakyti, nes jos kaštai bene septynis kartus didesni.

Senąją trasą taip pat paliksime, bet be jokių kliūčių. Ši vieta puikiai tiks tiems, kurie pirmą kartą išbando šią pramogą. Nemažai žmonių atvažiuoja iš Zarasų, nors Zarasuose yra kur kas brangesnė ir rimtesnė trasa. Pasirodo, zarasiškius į Rokiškį atvilioja galimybė išbandyti ir išmokti, o tik po to jie ryžtasi įveikti gimtąją trasą. Tikimės kartu su Rokiškio švietimo centru parengti mokymo programą, mūsų gelbėtojus išsiųsti į kelių dienų kursus, kad jie būtų kvalifikuoti mokyti visus norinčius išbandyti šią vandens pramogą“, – tikina Rokiškio baseino direktorius Vitalijus Jocys.

Anot direktoriaus, kitų jų siūlomų pramogų infrastruktūra bus gerinama.

„Batutai ir kitos paslaugos išliks, planuojame pagerinti jų infrastruktūrą: pagaminti du gerus iščiuožimo lieptus. Kol kas turime tik vieną, padarytą savo jėgomis. Taip pat ketiname įrengti atvirą, pakopinę lauko terasą, kad žmonėms būtų kur kas patogiau poilsiauti.

Tradiciškai vasaros atidarymą planuojame birželio 1 d.“ – pasakoja V. Jocys ir priduria, kad birželio mėnesį baseinu dar galės džiaugtis moksleiviai, visi kiti miesto gyventojai jau bus kviečiami prie Rokiškio ežero.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Violeta
Violeta
2022 25 kovo 13:52

Labai šaunu. Rokiškis super tvarkosi. Labai būtų smagu , kad prie eūero atsirastu patiems mažiesiems vandens batutai.