blank
R. Keliuotytės nuotr.

Džiugina rezultatai

„Kitais metais organizuosime jubiliejinę, dešimtąją, dvaro teritorijos ir parko švarinimo bei gražinimo talką. Smagu, kad ši idėja prigijo ir tapo gražia tradicija visiems, norintiems prisidėti prie vienos populiariausių pasivaikščiojimo vietų mieste – dvaro parko – tvarkymo. Teritorija didelė ir darbų tikrai užtenka visiems“, – sako Krašto muziejaus direktorė Nijolė Šniokienė.

Jai pritaria ir „Tyzenhauzų paveldo“ vadovas Raimondas Sirgėdas. Jo nuomone, svarbu neužgesinti šios idėjos, kuri draugėn subūrė ne tik verslo atstovus, bet ir visuomenines organizacijas, miestiečius. „Kitais metais organizuosime jubiliejinę talką – galime visi tuo didžiuotis“, – sako R. Sirgėdas.

Pasak Verslo klubo prezidento Irmanto Tarvydžio, galima džiaugtis ir talkų rezultatais. „Jei ne jos, prieš devynerius metus pradėtos, į parką gėda būtų net pažvelgti – styrotų vieni krūmynai ir klampynė. Didžiausias darbas buvo atliktas pirmaisiais metais – iškirtome daug visokių brūzgynų, senų medžių. Iškasėme vandens nuotekį, kad jame nemirktų bent jau prie danielių aptvaro stovintis apleistas istorinis pastatas. Labai džiaugiamės, kad ne tik verslas, bet visi rokiškėnai aktyviai palaikė šią iniciatyvą ir gausiai rinkosi į talkas. Jei ne jos – nebūtų nei Kalėdų rezidencijos, nei danielių. Viskas ir prasidėjo nuo talkų. Manau, ir šiais metais sulauksime gausaus būrio rokiškėnų, o gal ir miesto svečių“, – viliasi I. Tarvydis.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

trecias brolis
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: