J. Kačerausko nuotr.

Pinigai – tik popieriuje

„Kai tik bus kokių naujienų, pažadu teikti informaciją. O kol kas galime pasidžiaugti tik tuo, kad, Kultūros paveldo departamento komisijai pakeitus vertybių statusą, bus galima renovuoti Rokiškio bažnyčios grindis. Dabar laukiame, kada tas sprendimas įsiteisins, o tai gali užtrukti iki gegužės mėnesio“, – sako E. Novikas.

Tai tik pati pradžia. Pasak Rokiškio dekano, parengiamieji darbai seniai vyksta – pirmiausia reikia parengti projektavimo siūlymus, sąlygas, tik tuomet bus galima rengti patį projektą. „Prie šio projekto dirbame nuo 2017 m. lapkričio 14 d. Taigi jau pusantrų metų, o pabaigos dar nematyti. Apie pinigus apskritai bus galima kalbėti tik tuomet, kai bus parengtas projektas. Tik tuomet bus aišku, kiek lėšų reikia jam įgyvendinti, o ta viešoje erdvėje dabar prasprūdusi suma – popierinė. Ir pernai davė, bet vėliau atėmė. Taip jau būna su pinigais“, – komentuoja Rokiškio dekanas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

4
Rašyti komentarą

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
AivaSmalsutis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Smalsutis

Ar tik čia nebus panašu į indų investicijas?

Aiva
Aiva

Labai tikiuosi, kad neatsitiks taip kaip su indu investicijomis, svarbu pjaras. As tik uz sildomas grindis, bet girtis reiketu nuveiktais darbais.

Aiva
Aiva

Nieko asmenisko, bet kam reikia skalambyti nepersokus griovio?

Smalsutis

Euforijai dar ne laikas, bet artėja mero rinkimai…, gal todėl laikas?