blank
VšĮ Rokiškio PASPC slaugos ir paliatyviosios pagalbos komandų kolektyvas. A. Stanio nuotr.

SAM konkurse varžėsi 23 komandos. Pirmąją vietą užėmė Šeduvos PASPC komanda, surinkusi 1728 „patiktukus“, antroji vieta (1662 „patiktukai“) atiteko Rokiškio PASPC komandai, trečioji (1553) – Mosėdžio PASPC. Iš viso surinkta beveik 15 tūkst. „patiktukų“.

Rokiškio komanda pristatymui pasirinko sėkmės mokytojo Zigo Ziglaro žodžius: „Didžiausią reikšmę gyvenime turi tai, ką padarote dėl kitų.“

Įstaigos darbuotojos džiaugėsi laimėjimu ir dėkojo rokiškėnams už aktyvų palaikymą. „Ne tik įstaigos darbuotojai aktyviai dalijosi šiuo konkursu, į balsavimą buvo įtraukti ir šeimų nariai, jų draugai, kolegos. Tik keliasdešimties balsų trūko iki pirmosios vietos. Ačiū tariame rokiškėnams, kurie palaiko savo krašto žmones, labai tuo džiaugiamės. Sekėme konkurso rezultatus, nuo pat pradžių buvome tarp keturių lyderiaujančių komandų, buvo atsidūrę ir pirmojoje vietoje. Rokiškėnių nuotrauka surinko daugiausia komentarų, net 139. Juose atsispindėjo mūsų darbo vaisiai: „Profesionali, kompetentinga, be galo nuoširdi ir mylinti savo krašto žmones komanda“, „Jūs pačios šauniausios, labai ačiū už pagalbą“, „Rokiškio PASPC – puiki komanda“ ir daugybė palinkėjimų. Tai – bene svarbiausias mūsų darbo įvertinimas“, – laimėjimu džiaugėsi socialinė darbuotoja Danguolė Kirlienė.

Kada ir kokiu prizu bus apdovanota Rokiškio komanda, kol kas neaišku. Apie tai informuosime.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: