Irmantas Tarvydis mano, kad Rokiškis turi išsimušti Aukštaitijos regiono į lyderius ir tapti matomas bei girdimas visoje Lietuvoje. R. Keliuotytės nuotr.

– Ką Jums reiškia Rokiškio verslo klubo prezidento pareigos – garbę ar atsakomybę?

Tiesa sakant, nesitikėjau, kad taip greitai vėl teks perimti šias pareigas, bet netikėtai dėl padidėjusio tiesioginio darbo krūvio atsistatydinus Daliui Trumpai, jos vėl buvo patikėtos man. Šio pareigos atima nemažai laiko, tenka įdėti darbo daug. Juk klubo nariai – ne šiaip eiliniai verslininkai, bet įmonių vadovai – asmenybės, turinčios savo nuomonę, įsitikinimus, todėl norint sulaukti jų pritarimo įvairioms idėjoms ir iniciatyvoms turi argumentuoti, diskutuoti, derinti. Autoritarinis valdymas Verslo klube niekam nebūtų priimtinas.

– Kokius Rokiškio verslo klubo projektus tęsite, gal imsitės naujų iniciatyvų?

Neatsisakysime nė vienos sėkmingos idėjos, jas plėtosime. Ir dėl Aukštaitijos regiono verslo konsolidacijos, ir dėl muitinės, ir dėl šiukšlių, ir dėl bankų išlaikymo, ir dėl Kalėdų rezidencijos, ir dėl modernaus daugiabučio statybos, ir dėl kitų. Muitinės išlikimą Rokiškyje bendromis pastangomis kol kas pavyko apginti, dėl šiukšlių – kol kas pralaimėjome. Inicijavome Panevėžio regioninio atliekų tvarkymo centro auditą, deja, pritrūko vieno balso, Panevėžio rajonas ir miestas balsavo prieš. Taigi, kalbant apie regioninę verslo politiką, dar turime stiprinti savo pozicijas, yra kur pasitempti.

(Daugiau – šeštadienio „Gimtajame…“)

bangenis

5
Rašyti komentarą

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
JonasPetrasTomelisHenkaraminta Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Jonas
Jonas

Na kai Tarvydį išrinksit meru tada nusigraušit nagus.Matosi kas diriguoja netvarkai…Tarvydis,Meliūnas,Barauskas,Masiulis kuris irgi prisidirbo savivaldybėj ir t.t.Vykit lauk juos,

Petras
Petras

Nera abejoniu, kad po paskutiniu organizuotu veiksmu Rokiskis taps lyderiu kontrabandoje…. Veze cigaretes lengvuju bgazineje, dabar vez furomis…

Tomelis
Tomelis

Kai pradesi dalintis“ uzdirptais ,,pinigais tada ir tapsime lyderiais.t

Henka

Baltarusijos ir Rusijos verslas verziasi i Lietuvos politini gyvenima tiek Lietuvoje , tiek Rokiskyje…

raminta
raminta

Dėl šiukšlių tai patys ir atidavėte kitam miestui net