Pirmuosius šio projekto rezultatus netrukus pamatys ir Rokiškio miesto gyventojai, ir svečiai. Praėjusią savaitę šalia Rokiškio turizmo ir tradicinių amatų informacijos ir koordinavimo centro pradėtas įrenginėti interaktyvus, lytėjimui jautrus informacinis terminalas. Jame 24 valandas per parą bei 7 dienas per savaitę miesto lankytojai galės surasti visą reikalingą turistinę informaciją lietuvių, anglų, rusų bei latvių kalbomis. Taip pat bus pristatyta ir naujoji Rokiškio turizmo ir tradicinių amatų informacijos ir koordinavimo centro internetinė svetainė, reprezentuosianti Rokiškio kraštą, šiuolaikiškai pristatys lankytinas vietas, turistinius maršrutus bei kitą aktualią informaciją.

Pasak šio centro vadovės Linos Valotkienės, tokiu būdu bus užtikrinamas informacijos teikimas, nepriklausomai nuo centro darbo valandų. Rokiškio turizmo ir tradicinių amatų informacijos ir koordinavimo centras kartu su partneriais iš Kuoknesės miesto savivaldybės (Latvija), Plungės rajono savivaldybės (Lietuva) ir Jėkabpilio miesto savivaldybės (Latvija) įgyvendina bendrą projektą. „Šio projekto tikslas – didinti Latvijos ir Lietuvos miestų patrauklumą ir konkurencingumą gerinant esančią turizmo infrastruktūrą ir paslaugas, didinti žinomumą skleidžiant informaciją tarp potencialių lankytojų apie jungtinius, teminius abiejose sienos pusėse esančius turistinius maršrutus“, – sakė centro vadovė.

Anot pašnekovės, bendra terminalo ir naujos svetainės sukūrimo vertė –  30 tūkst. 699 eurai, iš jų 26 tūkst. 094 eurai bus padengti projekto lėšomis. Rokiškio rajono savivaldybei prie projekto liks prisidėti 15 proc. – 4 tūkst. 604 eurais.

azija

4
Rašyti komentarą

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
lotaAtsarginisBevardisAldona Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
lota
lota

Mačiau, kad net dvi įrašančias stebėjimo kameras pakabino. Kaži ar bus iš to naudos…Nu bet gi žmonės jau gudresni darosi, gal nebedaužys.

Atsarginis
Atsarginis

Turit atsargini? 🙂

Bevardis
Bevardis

Idomu ar ilgam

Aldona
Aldona

Nu pažiūrėsim, kaip čia kas veiks. Ar tik vėl pinigų plovimas bus?