blank
V. Bičiūnaitės nuotr.

„Po penkiolika minučių laukiu, baigiasi ir kantrybė, o vis tiek prisiskambinti nepavykta. Kažin ar toks laukimas neištuštins mano telefono sąskaitos?“ – nerimavo viena skaitytoja.

„Įdomu, kiek poliklinikos registratūroje dirba žmonių, kad prisiskambinti nepavyksta. Kantrybės nėra laukti. Ką jos ten veikia?“ – piktinosi kita, pridurdama, kad ne tik greitai prisiskambinti į registratūrą nepavyksta, bet ir norint patekti pas gydytoją reikia ilgai laukti.

Vasarą sulaukta didžiulio skambučių antplūdžio

Paprašyta pakomentuoti tokių skundų pagrįstumą, Rokiškio PASPC vadovė Danguolė Kondratenkienė sakė, kad vasarą tokia problema buvo – sulaukta tikro skambučių antplūdžio, nes buvo vykdoma registracija COVID-19 skiepams. „Norėjome padaryti paslaugą rajono gyventojams, deja, pamatėme, kad dėl to mūsų pacientai nebegali prisiskambinti ir patekti pas gydytojus. Taigi rugpjūčio antroje pusėje nusprendėme registraciją vakcinacijai nutraukti. COVID-19 skiepui rokiškėnai, kaip ir kiti, dabar gali užsiregistruoti telefonu 1808 arba internetu“, – komentavo D. Kondratenkienė.

Kantrybės reikėjo ir reikės

Po to skambučių į registratūrą sumažėjo, vis dėlto norint prisiskambinti ir dabar gali tekti palaukti. „Nors registraciją COVID-19 vakcinacijai nutraukėme, skambučių tebesulaukiame. Nevarinėjame žmonių, užregistruojame. Antra vertus, atšalus orams, pastebime įvairių peršalimo ligų pagausėjimą, todėl skambučiai registratūroje netyla ir dabar. Darbuotojos tikrai nesėdi ir neplepa prie kavos – nuolat bendrauja su pacientais: tiek telefonu, tiek kontaktiniu būdu. Be to, mes esame įsivedę perskambinimo paslaugą – visiems, kurių skambučiai dėl užimtumo buvo praleisti, perskambiname. Deja, darbuotojos skundėsi, kad per didįjį antplūdį vasaros metu jos jau nebespėdavo visiems perskambinti“, – priežastis aiškino D. Kondratenkienė, pridurdama, kad neatsiliepti skambučiai telefono sąskaitos tikrai neištuštins.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
12 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Biruted
Biruted
2021 27 rugsėjo 8:24

ne geresnė situacija ir Medikos Klinikoje, visą pusdienį skambini ir klausaisi…nemokamo koncerto! gal ir gerai šiais laikais bet… Galu gale
balsas praneša kad tel.Nr užregistruotas ir bus perskambina – iki dabar laukiu…

pacientė
pacientė
2021 26 rugsėjo 17:40

paciente,kam nepavyksta prisiskambinti i ploliklinikos registratura tikrai nezinau ,manau jus maisote su ligonines konsultacine poliklinika ,nes as ten irgi vis sulaukiu autoatsakiklio kad praso palaukti ,o poliklinikos registratura net perskambina jai nepavyksta is karto prisiskambinti

Benas
Benas
2021 26 rugsėjo 15:21

Ši direktorė nešiose rogėse sėdi.

Henka
Henka
2021 26 rugsėjo 12:15

Centrą palieka ne tik gydytojai, bet ir slaugytojos, jos laukiamos ir kviečiamos į kitas med. įstaigas. Kol vadovė nešioja ir džiaugiasi savo “karūna”, šaiposi ir žemina dirbančius, poliklinikoje nebeliks darbuotojų. Pritariu, kad tai vadovo problema. Prašome valdžios pasidomėti, kas iš tikrųjų vyksta, kodėl gydytojai ir slaugytojos palieka darbus, darbo vietoje suserga? Ar tik šiame centre nėra taikomas mobingas? Vertėtų suklusti dėl šios “inovatyvios” vadovės elgesio.

skaidrumas
skaidrumas
2021 26 rugsėjo 9:27

Nevarykit ant gydytojų,jie taip sunkiai dirba,kad net atsipalaidavimui reikia darbe čerkelę išmaukti.O Kondratenkienei ir Merui nusispjaut ant eilių pas gydytojus.Visur SAVI dirba.

Jonas
Jonas
2021 25 rugsėjo 18:54

Pandėly vienas daktaras kaikada užmiršta ateit darban. Ką jam padarysi?

Vladas.
Vladas.
2021 25 rugsėjo 18:31

Kas tai per paaiškinimas vasaros antplū ddžiai? Rugsėjis baigiasi,
Kondratenkiene pabūsk!

zita
zita
2021 25 rugsėjo 10:12

Laukti tikrai pas gydytojus reikia..o kai nueini ..antrinei konsultacijai..tylu..ramu.. tušti koridoriai..niekas neserga….šeimos gydytojai ..nuotoliu…džiaukimės ,kad dar jų turime..Rokiškyje..o ne į užsienį valstybė” išsiuntė..” ..

Daiva
Daiva
2021 26 rugsėjo 0:08
Reply to  zita

Kai paskambini į registrūrą, visada klausia, ar nuotolinei ar norit atvykti?

Tukas
Tukas
2021 25 rugsėjo 9:01

Norint del darbo praiti medicinine tai isvis kzkos nesusipratymas ,priregistruoja tik po menesio

Ramūnas
Ramūnas
2021 25 rugsėjo 7:40

Problema jau ne skambučiai, o kad nebėra gydytojų. Centrą palieka gydytojai, net išvyksta dirbti į kitus rajonus nors gyvena Rokiškyje. Čia vadovo problema, mielieji.

Kantrus
Kantrus
2021 25 rugsėjo 11:49
Reply to  Ramūnas

Vadovas džiaugiasi gautais padėkos raštais,kam jai tie gydytojai ir seseles, atidirbs likę,tik baisoka,po 2 savaičių būsim praeitų metų gruodyje..kas tada dirbs?