blank
J. Kačerausko nuotr.

Parkuose ir kitose viešose erdvėse nuo šiol žmonės turėtų vaikščioti, būriuotis ne didesnėmis nei penkių žmonių grupelėmis, o vaikų žaidimų aikštelėse – žaisti tik vienos šeimos vaikai. Tokių ribojimų imtasi siekiant valdyti grėsmes dėl koronaviruso plitimo.

Štai kauniečiai pastebėjo, jog kai kuriose miesto erdvėse vaikų žaidimo aikštelės apjuostos „Stop“ juosta. Tokių priemonių prireikė, nes nemažai tėvų karantino metu patys lankosi ir veda vaikus į viešas vietas, kuriose gausu žmonių.

Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas „Stop“ juostomis neketina tvertis, tačiau tikisi gyventojų sąmoningumo. „Nėra draudžiama lankytis vaikų žaidimų aikštelėse, tačiau galioja tam tikros taisyklės. Už vaikų saugą atsakingi tėvai“, – sakė R. Godeliauskas ir pridūrė, jog parkuose ir kitose atvirose viešose erdvėse besilankantieji yra įpareigoti laikytis saugaus dviejų metrų atstumo, vengti tiesioginio fizinio kontakto, laikytis tinkamos asmens higienos.

Anot SAM, situacija, kurią tenka matyti miestų parkuose, žaidimų aikštelėse, kelia rimtą susirūpinimą. Tai rodo, kad kitos išeities, kaip tik labai tiksliai ir aiškiai apibrėžti, kaip žmonės turėtų elgtis, nėra.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments