Beveik 40-yje Lietuvos ir užsienio miestų, tarp jų ir Rokiškyje, rengiamas išskirtinis žinių apie Lietuvą pasitikrinimo konkursas – Nacionalinė viktorina. Jos metu dalyviai atsakinės į 240 klausimų, suskirstytų į aštuonias temas, tokias kaip kultūra, istorija, sportas, visuomenė ir t. t. Klausimai visiems bus vienodi ir susiję su Lietuva bei lietuviais.

Viktorina prasidės tuo pačiu metu visoje Lietuvoje. Atsakymus dalyviai turės pateikti raštu ant viktorinos vedėjo išdalintų klausimynų.

Šią viktoriną antrus metus iš eilės organizuoja naujienų portalas 15min. Klausimų kūrėjų komandą sudaro įvairiose protų kovose ne kartą dalyvavę ir pasižymėję asmenys.

Dalyvavimas viktorinoje – nemokamas. Tačiau būtina užsiregistruoti. Tą galima padaryti arba portale 15min.lt esančiame Nacionalinei viktorinai skirtame polapyje, kurį rasite paspaudę šią nuorodą: https://www.15min.lt/nacionaline-viktorina, arba el. paštu nacionalineviktorina@gmail.com.

Registruojantis el. paštu reikia nurodyti vardą, pavardę ir miestą, kuriame norite dalyvauti.

Nespėjusieji užsiregistruoti bus laukiami adresu: Taikos g. 19, Rokiškis.

Organizatoriai maloniai kviečia gyventojus aktyviai dalyvauti viktorinoje, pasitikrinti žinias ir sužinoti daug naujo apie Lietuvą!

J. Keliuočio viešosios bibliotekos inform.

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie