Juozo Tūbelio progimnazijos moksleiviai, lydimi mokytojos Linos Pe- trauskienės, vieši knygų mugėje. Asmeninio archyvo nuotr.

Rokiškio kultūros centras dalyvaus tradiciniame mugės renginyje – Muzikos salėje įsikūrusioje Kultūros centrų alėjoje, kurios pagrindinė tema šiemet – šimto metų sukaktį mininti Lietuvos dainų šventė ir jos programa „Kad giria žaliuotų“. Kultūros centrų alėjoje veiks vienuolika stendų, kuriuose įsikurs daugiau nei 40 kultūros centrų. Ten bus galima susipažinti su regionuose vykstančiais muzikos, šokio, teatro, etninės kultūros festivaliais, koncertais, liaudies meno dirbinių parodomis ar padiskutuoti apie regionų kultūrą. Rokiškio KC vasario 22 d. pristatys jau keletą metų sėkmingai organizuojamą teatralizuotą pasivaikščiojimą „Sofija ir Imperatorius“, pasakojančią Sofijos Tyzenhauzaitės gyvenimo ir meilės istoriją.

Rokiškio krašto muziejus kaip ir kasmet mugėje glausis Lietuvos muziejų asociacijos stende. Muziejaus komunikacijos ir renginių koordinatorė Jolita Jurevičienė sakė, jog šiame stende penktadienį, kai bus pristatoma knyga apie Rokiškio dvaro dailės kolekciją, sukiosis 7 Rokiškio muziejininkai, kurie į mugę vežasi dešimties pavadinimų leidinius. Žinoma, jie tikisi aplankyti ir kitus stendus bei renginius, parsivežti ne tik dalykinės, bet ir grožinės literatūros knygų.

Namų kvapai yra neatsiejami nuo knygš ir skaitymo, susikurkite malonią aplinką.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: