blank
A. Stanio nuotr.

„Šią idėją brandinau ilgus metus, vis neprisiruošdavau jos įgyvendinti. Dalyvauju ralio varžybose, todėl man pačiam yra aktualūs tokie užsiėmimai. Pirmą simuliatorių išbandžiau dar 2017 m. Tai įtraukiantis dalykas. Lenktynių simuliavimui naudojama – homologuota sportinė sėdynė, tiksliai judesius atkurianti hidraulikos sistema, itin galingas tiesioginio perdavimo vairo mechanizmas, sekvencinė pavarų dėžė, pedalai – atkartoja identiškas realybei pasipriešinimo jėgas ir leidžia išbandyti sportinio vairavimo niuansus. Rokiškyje pramogų nėra daug, todėl ši vieta, tikiuosi, bent kiek paįvairins žmonių laisvalaikį“, – pasakoja P. Čaikauskas.

Anot pašnekovo, tai nėra „tiesiog žaidimas“.

„Manyti, jog tai tik paprastas žaidimas, yra didelė klaida. Naudodami įvairius simuliatorius net geriausi pasaulio lenktynininkai intensyviai ruošiasi varžyboms ir tobulina įgūdžius virtualiai, todėl neretas pirmą sykį atsisėdęs į simuliatorių maloniai nustemba. Juose itin realistiškai perduodami vairo judesiai, vibracijos, kelio nelygumai, stabdymo jėgos, todėl vairuodami pasijusite kaip tikrame sportiniame automobilyje.

Rokiškyje galėsite išbandyti įvairiausias automobilių sporto disciplinas: ralį, žiedinės lenktynes, šonaslydį (driftą), autokrosą. Taip pat pasipraktikuoti vairuoti realiomis eismo sąlygomis mieste“, – pasakoja pašnekovas.

P. Čaikausko nuomone, ši pramoga skirta įvairaus amžiaus žmonėms, nes tai nėra eilinis kompiuterinis žaidimas, o visiškai realus automobilio valdymo ekstremaliomis, ir ne tik, sąlygomis simuliatorius. „Simuliatoriuose reguliuojasi tiek pedalų, tiek sėdynės padėtis, todėl jie pritaikyti įvairaus ūgio ir sudėjimo žmonėms. Turime ir „Playstation 4“ žaidimų konsolę su daugybe žaidimų, kad laukiantiems savo eilės laikas prabėgtų kur kas greičiau. Ateityje planuojame įsigyti virtualios realybės akinius „Oculus Rift“, – sako P. Čaikauskas.

Jo planuose – turnyrai: „Planuojame krepšinio turnyrą „Playstation 4“ konsole ir greičiausio rokiškėno turnyrą, kuriame kiekvienas galės išmėginti savo jėgas lenktynėse ir kovoti dėl prizų.“

Daugiau informacijos apie šią naują pramogą galite rasti „Facebook“ puslapyje „Lenktynių Zona“ arba tel. +370 624 37 919.

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Nsm
Nsm
2022 27 sausio 22:31

Puiki ideja!

Hhhh
Hhhh
2022 27 sausio 17:28

Stimuliatorius ralio.vibro kede.pasiulyk moterim