Rajono konservatorių pirmininkas Andrius Burnickas ir partietė Dijana Meškauskienė neabejojo – Rokiškyje, kaip ir Lietuvoje, rinkimus laimės Ingrida Šimonytė. A. Burnicko archyvo nuotr.

Nepaliko vilčių

Triuškinančia balsų dauguma rinkimus laimėjo nepartinė, konservatorių remiama ir favorite laikyta kandidatė ekonomistė Ingrida Šimonytė, už nugaros palikusi oponentą, buvusį diplomatą Vygaudą Ušacką.

Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) sekretoriato duomenimis, už I. Šimonytę balsavo 79 proc. (16 tūkst. 418) konservatorių ir besiregistravusių nepartinių rėmėjų, už buvusį diplomatą V. Ušacką – 21 proc. (4441). Partijos tarybos posėdį, kuriame bus tvirtinami rinkimų rezultatai, ketinama rengti artimiausiu metu lapkritį.

TS–LKD Rokiškio skyriaus pirmininkas Andrius Burnickas sakė, jog panašus kandidatų atotrūkis ir Rokiškyje: iš 160 balsadėžėse rastų galiojančių biuletenių už I. Šimonytę buvo 115, už V. Ušacką – 45.

 

(Daugiau – antradienio „Gimtajame…“)

 

Prie Dirdų

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Henka Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Henka

Konservatoriu vadas Kanopausku ir Tarvydausku lakstytoju i Minska atstovas. Lyg ir desine, o vadas is kaires… Pridejo po krzyziumi Burnickiokas visam desiniajam judejimui… Balsuoji lyg uz Landsbergi o rezultate pasirodo prabalsaves uz Kanopiskes…