Dainora Mineikienė sako, jog rinkimų kampanija mūsų rajone kol kas labai vangi. Aldona Burdinavičiūtė rinkėjus kviečia aktyviai domėtis rinkimų naujienomis ir pokyčiais.

Nesulaukia pirmininkų

Mūsų rinkimų apygardoje – 38 rinkimų apylinkės. Pirmininkė sakė, jog apylinkių komisijos baigiamos formuoti, bet 14 jų dar neturi pirmininkų. „Ankstesniuose rinkimuose taip nėra buvę. Negaliu pasakyti, kodėl partijos į komisijų pirmininkus kandidatų nesiūlo. Tenka žmones įkalbinėti, nes darbas labai atsakingas, o atlygis nedidelis. Partijos aiškina nenorinčios savo žmonių tokiu darbu apkrauti“, –artėjančių rinkimų organizavimo vieną problemų išsakė D. Mineikienė. Keliose apylinkių komisijose dar stinga ir narių, nes kiekvienoje jų privalo būti ne mažiau kaip penki. Sausio 17 d. renkasi apygardos komisija, bus tvirtinamos rinkimų apylinkės ir, tikimasi, jų komisijų pirmininkai.

Pasak D. Mineikienės, rinkimų kampanija mūsų rajone kol kas labai vangi. Viena priežasčių galėtų būti partijų sąrašų numerių laukimas. Vyriausiojoje rinkimų komisijoje (VRK) burtų kelių partijos savo numerius sužinos sausio 18 d. Anot Rokiškio apygardos komisijos pirmininkės pavaduotojos Aldonos Burdinavičiūtės, visuomeniniai rinkimų komitetai, kurių mūsų rajone yra du, savo numerius trauks Rokiškyje, apygardos komisijoje, iš laisvų, likusių nuo partijų. „Mus VRK informuos apie laisvus numerius. Norime, kad komitetai numerius gautų tą pačią dieną kaip ir partijos, nes skubame užbaigti rinkimams skirtą leidinį, kuriame turi būti nurodyti partijų ir rinkimų komitetų numeriai“, – apie artėjančias procedūras dėstė pavaduotoja.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie