Rinkimų startas duotas: išankstinis balsavimas aktyvus, pirmąją balsavimo dieną iki pietų balsavo 160 rinkėjų. A. Minkevičienės nuotr.

Rinkėjams neaiškumų dėl balsavimo nekilo, tik vienas prašė paaiškinti dėl kandidatų reitingavimo. Reitinguoti partijų ar komitetų sąrašų biuletenyje galima penkis kandidatus, bet galima ir mažiau, pavyzdžiui, tik vieną,  arba visai nereitinguoti ir palikti sąrašuose esantį kandidatų eiliškumą. Reitingavimas suteikia pirmumo balsų. Tačiau jei visose penkiose reitingavimo pozicijose nurodysite tą patį kandidatą, jam vis tiek bus skiriamas vienas pirmumo balas.

Išankstinio balavimo teise kelerius rinkimus naudojasi ir Jūžintų seniūnijos ūkininkas, buvęs aktyvus politikas Vytautas Šlikas. Atidavęs balsą ir iš komisijos gavęs specialų lipduką „Aš balsavau“ bei pažymą, įrodančią atliktą pilietinę pareigą, V. Šlikas pašmaikštavo turįs įrodymą, kad „parsidavė“.

Išankstinis balsavimas dar vyks ir ketvirtadienį nuo 8 iki 20 val. Vasario 27-28 d. prasideda balsavimas specialiuosiuose punktuose, o balsavimas namuose – kovo 1-2 d.

azija