J. Kačerausko nuotr.

Renkame „Metų rokiškietę“! Siūlykite konkursui moteris, asmeniniu indėliu prisidėjusias prie Rokiškio krašto garsinimo, mokslo, kultūros, sporto, švietimo, sveikatos, socialinio vystymo bei kitose srityse, sąžiningai auginančias vaikus, ugdančias pilietiškumą, puoselėjančias gėrį ir grožį, užsiimančias filantropine veikla. Pirmoji konkurso anketa spausdinta „Gimtajame…“ vasario 22 d., anketos bus spausdinamos  ir vasario 29 d. bei kovo 7 ir 14 d. Užpildytą ir iškirptą anketą reikia pristatyti į ,,Gimtojo…“ redakciją (Nepriklausomybės a. 22) arba atsiųsti skenuotą ar fotografuotą el. p. lsdprokiskis@gmail.com. Anketas pateikti ne vėliau kaip iki kovo 16 d. 9 val.

 

Prie Dirdų

3
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
AhaLašo formos akulioraiDaina Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Aha
Aha

Ne papraščiau buvo padaryt internetinę apklausą? Spausdint,kirpt,pristatyt. 21 amžius , o apklausai reikės kokių 2valandų su tokia sistema.

Daina
Daina

O as siulau rinkti ir geriausiadarbuotoja: pardaveja ar knygyno darbuotoja/konsultante, poliklinikos registraturos ar ligonines registraturos darbuotoja, ar bibluotekininke ar ligoniu kasos darbuotoja, ar regitros ar skuduryni pardaveja.

Lašo formos akuliorai
Lašo formos akuliorai

Tai siūlyk gi, ko čia purkštauji? Visas gali siūlyti.