Tadas Barauskas: „Būdavo, renovuojame kaimo mokyklas, kur vaikų nebėra, o čia – visai kas kita. Tikiuosi, tai – ne paskutinis darželis, imsimės ir kitų remontų“.

Buvo prasčiausia situacija

Jau pradėti darbai  Juodupės lopšelyje-darželyje. „Daug metų Juodupės darželio sienoje ir  pertvarose žiojėjęs  apie 10–15 cm plyšys buvo tarsi „nematomas“, nors prasčiau jau nebebuvo kur, tai avarinė situacija. Pagal rangos sutartį darbai turi būti baigti iki lapkričio mėnesio, nors, matant kiek jau padaryta, darbai tikrai bus baigti anksčiau. Bus išlietas naujas pamatas, atstatyta siena, apšiltinta ir sutvirtintos plokštės, atlikta sienos apdaila“, – sakė T. Barauskas. Darbų vertė – apie 35 tūkst.  eurų. „Labai džiaugiamės, kad šitas kritinis remontas pajudėjo,  kad pavyko gauti pinigų“, – pridūrė vicemeras.

Pagaliau

Antradienį turi paaiškėti situacija dėl lopšelio-darželio „Nykštukas“ renovacijai skiriamų lėšų – daugiau nei 300 tūkst. eurų. „Rokiškio savivaldybė ima paskolą iš „Šiaulių banko“ remontuoti seniausiam darželiui. Labai tikimės pradėti renovaciją dar rugpjūtį. Planavom dokumentus sutvarkyti mėnesiu anksčiau, bet dėl pandemijos viskas sukosi gerokai lėčiau“, – sakė vicemeras.

Lopšelio-darželio „Nykštukas“ preliminari renovacijos darbų sutartis pasirašyta dar birželyje. Rangovas – UAB „Guresta“. T. Barauskas sakė, kad darbai turėtų trukti iki šešiolikos mėnesių. „Nykštuke“ numatytas tik išorės remontas – šiltinimas, stogo tvarkymo darbai. Darželio uždaryti dėl renovacijos neplanuojama.

„Nykštuke“ patiriami didžiausi šiluminiai nuostoliai, todėl renovacija atsipirks vien iš energetinės pusės, įdedami pinigai turės grąžą. Bus mažiau mokama už šildymą. Tai pirmasis darželis, pastatytas Rokiškyje. Jis iki šiol sulaukdavo tik kosmetinio remonto, kapitalinių investicijų čia seniai reikėjo“, – sakė vicemeras.

Jis patenkintas, kad pagaliau renovuojama švietimo įstaiga pačiame mieste. „Būdavo, renovuojame kaimo mokyklas, kur vaikų nebėra, o čia – visai kas kita. Tikiuosi, tai – ne paskutinis darželis, imsimės ir kitų remontų“, – džiaugėsi T. Barauskas.

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie