Rekordo organizatorės (iš kairės) Nadiežda Ivanova, Nijolė Čirūnienė, Dalia Ziemelienė ir liudytojai seniūnė Dalia Janulienė ir mero patarėjas Tadas Barauskas. Virginijos Krasauskienės nuotr.

Nadiežda IVANOVA


Bajorų (Rokiškio kaim. sen.) kultūros centro lėlių teatro ,,ČIZ“ aktorės Dalia Ziemelienė, Nadiežda Ivanova ir Nijolė Čirūnienė centro kieme įkūrė „Kepurių kiemelį“ ir pakvietė paminėti Liucijos dieną –šviesos šventę žiemos tamsoje – ir kartu siekti didžiausios žieminės kepurės su bumbulu Lietuvos rekordo.

Kurti kepurę ėmėsi visa Bajorų bendruomenė. Ir jai pavyko. Didžiausia žieminė kepurė  su bumbulu –  3,15 m skersmens, 4,54 m aukščio, 10,45 m apimties,  susiūta iš nebedėvimų 333 megztukų skiaučių. Po ja tilpo 65 žmonės.

Siekiamo rekordo duomenys bus išsiųsti į agentūrą ,,Factum”. O bajoriškiai nekantriai lauks agentūros ekspertų patvirtinimo, ar jų mėginimas bus pripažintas ir patvirtintas.

2017 m. sausio mėn. didžiausia žieminė kepurė bus nuvežta į Rokiškio lopšelį-darželį ,,Nykštukas”, Panemunėlio pagrindinę mokyklą ir Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros skyrių, kur vyks smagūs žiemos renginiai, knygų skaitymai bei skaičiavimai, kiek po kepure sutilps žmonių.

Išsamiau apie tai ketvirtadienio GR

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: