Gimtasis Rokiškis Aktualijos Ramybės laikas rytą pailgintas viena valanda

Ramybės laikas rytą pailgintas viena valanda

917
2

Įsigaliojo Triukšmo valdymo ir Vietos savivaldos įstatymų pataisos. Ramybės laikas rytą pailgintas viena valanda – diena trunka ne nuo 6 iki 18 val., kaip buvo iki šiol, o nuo 7 iki 19 val. Taigi statybos darbus galima pradėti ne anksčiau kaip 7 val. Už reikalavimų pažeidimą numatyta 50–300 Eur, už pakartotinį nusižengimą – 280–600 Eur baudos. Be to, gyventojai, turintys nusiskundimų dėl statybos darbų keliamo triukšmo, galės kreiptis į savivaldybės statybos darbų triukšmo kontrolierių. Šią pareigybę numatė lapkričio 9 d. Vyriausybės patvirtintas Triukšmo, kylančio atliekant statybos darbus gyvenamosiose patalpose ir gyvenamosiose teritorijose, kontrolės vykdymo tvarkos aprašas.

bangenis

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Nelsonskaiva Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Nelson
Nelson

savivaldybės statybos darbų triukšmo kontrolierius, žmonės atsipeikėjam ir nebeveisiam dar daug biurokratų, yra institucijų ant kurių tikrai galima šią funkciją „pakabinti“

skaivute

Dėl ramybės laiko..pagaliau, gal ir mano kaimynės, kurioms nesimiega rytais, susispras, kad nuo 6 ryto brūžinti ir siurbti grindis, ankstoka..