blank
Asmeninio archyvo nuotr.

Gavau Rokiškio miesto gimtadienio proga dovaną! Kadangi visas dovanas deklaruojame, deklaruoju ir šitą, tik nepykite, su niekuo nenoriu ja dalintis.

Covid-19. Nors ir pasiskiepijęs, bet išvengti nepavyko. Po skiepų praėjo tik nepilni trys mėnesiai.

Esu tikras, Galimybių paso politika duoda ir duos priešingus rezultatus, čia kaip bumerangas. Susirgimų skaičiai sparčiai auga ir augs. Nes žmonės nebesisaugo ir nebesiskiepija. Viskas pastatyta ant kažkieno užgaidos sukurti tą GP. Akivaizdu, kad su GP tiesiog užsižaista.

Apie tai bus galima padiskutuoti vėliau, kai bus tam jėgų…

Gero linkintis paklaus – kaip jaučiuosi – prastai, nelinkiu to niekam! Bet žinau – VISKAS BUS GERAI!

Nežiūrint į tai, linkiu gražaus Miesto gimtadienio! Miestas – tai mes visi! Vieni dėl kitų, visi dėl Miesto!

Ir saugokitės, nešiokite veido kaukes, nors jų ir nereikalauja! Galimybių pasas neapsaugo, priešingai – sukuria apgaulingą iliuziją, jog jei jau kažkur įėjai, saugotis nebebūtina…

blank

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
13 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
nekaltinkite
nekaltinkite
2021 17 rugsėjo 13:50

LAUKE kaukių NEREIKIA nei skiepytiems, nei neskiepytiems .Jei šventės dalyviai bijojo viruso , tai galėjo jas užsidėti arba neiti iš namų.

Obelietis
2021 17 rugsėjo 10:41

Labai neatsakingai elgiasi meras per Obelines lakste nuo zmogaus prie zmogaus be kaukes ir ar reikia mums dabar tu svenciu. Kas atsakys uz uzkrestus zmones

obeliete
obeliete
2021 17 rugsėjo 12:45
Reply to  Obelietis

Nieko nėra baisiau už kvailį su nuomone.

Wolfas
Wolfas
2021 18 rugsėjo 12:07
Reply to  Obelietis

Tos kaukes neveikia jus baranai nelaimingi. Šis žmogus nepriklauso rizikos grupeje, išvada viena skiepas damušė imuniteta ir užsikrėtęs mirė. Klausykit ka kalba pasaulio šviesuoliai profesoriai o ne korumpuota iki ausu PSO kurios nurodymais vadovaujasi tie patys korumpuoti valdininkai už pažadetus milijardus. Kada jus avinu banda pradesit suvokti kas čia vyksta? Kai prades kristi kaip lapai paskiepyti? Jie jau krenta, klausymas kiek ilgai tai sleps. O gal apkaltins vel neskiepytus? Jūsų kvailumas ir naivumas prives iki katastrofos ne tik sveikatos bet ir ekonominės, nes toks ir yra planas kad perkrauti pasauli i naująją tvarka. Nieko apie tai negirdejot? Keista… Nieko išgirsit… Skaityti daugiau »

Grinius
Grinius
2021 17 rugsėjo 10:38

Tikrai mere reiketu padiskutuoti apie jusu atsakomybe pries kitus, nes jus pavyzdys kaip nereiketu elgtis, tokiu laikotarpiu.

Vaciukas
Vaciukas
2021 17 rugsėjo 10:34

Kad pasiskiepijes tai nereiskia, kad negali sirgtiir uzkresti kitu, o meras demonstratyviai nedevejo kaukes, nesisaugojo.

Ramūnas
Ramūnas
2021 17 rugsėjo 12:48
Reply to  Vaciukas

Seniau puspročiai galėjo reikštis alaus bare,dabar yra internetas[Umberto Eco]

Benladenas
Benladenas
2021 17 rugsėjo 10:18

Visur lido, skubėjo sveikinti ir rodytis lyg be jo neapseitų, o dabar bėdą verčia Vyriausybei politikuodamas apie skiepus. Koalicijos partneriai rajono taryboje konservai tyli nors į jų daržą meras akmenis mėto. Na ir tvarkelė, na ir meras.

sentencija
sentencija
2021 17 rugsėjo 13:28
Reply to  Benladenas

Tikrai žalinga laikyti save tokiu išmintingu,kad visai atmestum mintį jog kitas gali manyti kitaip.

Miesto gimtadienis
Miesto gimtadienis
2021 17 rugsėjo 8:12

Stiprybės,Mere.Gaila kad tai įvyko per gimtadienį,kiekvienas vienaip ar kitaip ruošiasi šventei,o jums ta diena ypatinga.Linkiu pasveikti ir vėl toliau kovoti su ,,21 amžiaus maru”.

Rita
Rita
2021 17 rugsėjo 9:19

Tik negulėkite paslikas,o stenkitės judinti krūtinės ląstą ,kad kuo daugiau deguonies gautų plaučiai. Darykite kvėpavimo pratimus,gerkite baltojo gluosnio žievės arbatą ir optimizmo daugiau. Stiprybės!

plius
plius
2021 17 rugsėjo 15:06
Reply to  Rita

cia is yuotube rekomendacijos

To Miesto gimtadieniui,
To Miesto gimtadieniui,
2021 17 rugsėjo 9:23

Mes dar neišmokom apsisaugoti nuo šios klastingos ligos, kol kas ir vakcinos ne visada apsaugo. Tai ar būtinos šiuo metu tokios šventės? Manyčiau,kad Rokiškio miestui, jo gimtadienio proga,geriausia dovana būtų- sveiki miesto ir rajono gyventojai…Saugokime save ir kitus!