blank
Vesta Tizenhauzienė. Organizatorių nuotr.

Ar Rokiškio verslininkai teikė kokias nors paslaugas ralio metu (be apgyvendinimo paslaugų)?

– „Samsonas Rally Rokiškis“ yra didžiausias renginys regione, tomis dienomis buvo 100 proc. užsakytos visos apgyvendinimo įstaigos. Prekybos taškuose (parduotuvėse, maitinimo įstaigose, degalinėse ir t.), mūsų žiniomis, apyvarta šoktelėjo kelis kartus, palyginti su  įprastomis dienomis. Kiek teko girdėti atsiliepimų iš dalyvių ir miesto svečių, tai daugelį nustebino gana trumpas parduotuvių ir kavinių darbo laikas. Koncertai vyko iki vėlumos, o daugelis parduotuvių  buvo uždarytos  21 val. Mūsų manymu, kai kurie verslininkai nepasinaudoja proga daugiau užsidirbti.

Kokia automobilių plovimo tvarka grįžus iš varžybų trasų?  Sulaukėme telefono skambučio, kad Nepriklausomybės a., prie vadinamojo namo su bokšteliais, automobiliai buvo plaunami stovėjimo vietose ir vanduo bėgo gatvėmis į bendrą miesto kanalizaciją.

– Varžybų organizatorius neatsako už sportinių automobilių švarą grįžus iš greičio ruožų. Net pasaulinio lygio varžybose tai yra pačių dalyvių rūpestis. Ralio dalyviams po varžybų galioja tos pačios kelių eismo taisyklės kaip ir visiems vairuotojams.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Nerka
Nerka
2019 23 rugpjūčio 16:05

Geda… metas galetu pasistengt. NES dabar nei matyt nei girdet,kad jis toks apskritai egzistuoja. Kai buvo Vagonis tai atrodo vienas zmogus o jo visur buvo pilna. Dabartinis meras galetu paprasyt patarimu is A.V 🙂

Jonas
Jonas
2019 24 rugpjūčio 13:34
Reply to  Nerka

Atsimerk

444
444
2019 23 rugpjūčio 11:39

Ralis ziurovu akimis: Ralio lygis krenta.Reikia galvot organizatoriam kaip prisikviesti rimtesniu sportininku, gal savivaldybe turetu kazkaip padet( jei nors kiek jiem idomu), nes tikrai ne i ta puse eina viskas.Buvo nors 10-15 masinu galejei ziuret, db 4-5, liudna .Sekmes ateityje