blank
J. Kačerausko nuotr.

Bagdoniškio kaime (Kriaunų sen.) gyvenanti Gendra Kazlauskienė su nerimu laukia, kaip po varžybų atrodys jos sklypas, kuriame per renginį statomos palapinės ir trypiama žemė. Moteris pasakojo, jog dvejus metus iš eilės po šių varžybų ji turi darbo: negana to, kad žemė išvažinėjama, bet tenka rinkti maišus plastiko ir kitokių šiukšlių.

Patarta „Gimtojo…“, ji susisiekė su vienu šio renginio organizatorių Jurijumi Piatinu. „Jis man sakė galvojęs, kad tas sklypas yra Lašų žemės ūkio bendrovės, kuri dėl išvažinėjamų žemių pretenzijų nereiškia. Sakė, žiūrės. Kaip bus šiemet, negaliu pasakyti. Gal nebeišvažinės ir neprišiukšlins?“ – retoriškai klausė G. Kazlauskienė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Rima
Rima
2019 7 rugpjūčio 11:35

Na dar tik verslininkus matai remti reikia , tegul mažiau kraunasi į savo kišenes ir užteks verslininkams. Reikia džiaugtis , kad mūsų rajone vyksta tokio mąsto renginys, nes nieko daugiau ir nėra..

Ričardas
Ričardas
2019 7 rugpjūčio 10:51

Kažkoks Samsonas daro biznį vietinių gyventojų sąskaita aktyviai remiamas savivaldybės( už visų mūsų pinigus). Kad taip vietinius verslininkus paremtų savivaldybė…

Pensininkas
Pensininkas
2019 7 rugpjūčio 12:41
Reply to  Ričardas

Tai koks tu verslininkas jeigu tave ramstyti reikia? Gal ne savo vezime sedi, ka Ricardai ? 🙂 Gal gali prisideti prie renginio ir gauti gera verslo rezultata ir dar pajamas savo verslui.

Ričardas
Ričardas
2019 7 rugpjūčio 19:58
Reply to  Pensininkas

Pats ir prisidėk ( nes be paramos matosi nieko nesugebi ),tada gausi labai gerą verslo rezultatą. Manęs ramstyti nereikia o Samsoną su kompanija tai labai dosniai ramsto taip pat ir mano sąskaita.