J. Kačerausko nuotr.

Bagdoniškio kaime (Kriaunų sen.) gyvenanti Gendra Kazlauskienė su nerimu laukia, kaip po varžybų atrodys jos sklypas, kuriame per renginį statomos palapinės ir trypiama žemė. Moteris pasakojo, jog dvejus metus iš eilės po šių varžybų ji turi darbo: negana to, kad žemė išvažinėjama, bet tenka rinkti maišus plastiko ir kitokių šiukšlių.

Patarta „Gimtojo…“, ji susisiekė su vienu šio renginio organizatorių Jurijumi Piatinu. „Jis man sakė galvojęs, kad tas sklypas yra Lašų žemės ūkio bendrovės, kuri dėl išvažinėjamų žemių pretenzijų nereiškia. Sakė, žiūrės. Kaip bus šiemet, negaliu pasakyti. Gal nebeišvažinės ir neprišiukšlins?“ – retoriškai klausė G. Kazlauskienė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

4
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
PensininkasRimaRičardas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Rima
Rima

Na dar tik verslininkus matai remti reikia , tegul mažiau kraunasi į savo kišenes ir užteks verslininkams. Reikia džiaugtis , kad mūsų rajone vyksta tokio mąsto renginys, nes nieko daugiau ir nėra..

Ričardas
Ričardas

Kažkoks Samsonas daro biznį vietinių gyventojų sąskaita aktyviai remiamas savivaldybės( už visų mūsų pinigus). Kad taip vietinius verslininkus paremtų savivaldybė…

Pensininkas
Pensininkas

Tai koks tu verslininkas jeigu tave ramstyti reikia? Gal ne savo vezime sedi, ka Ricardai ? 🙂 Gal gali prisideti prie renginio ir gauti gera verslo rezultata ir dar pajamas savo verslui.

Ričardas
Ričardas

Pats ir prisidėk ( nes be paramos matosi nieko nesugebi ),tada gausi labai gerą verslo rezultatą. Manęs ramstyti nereikia o Samsoną su kompanija tai labai dosniai ramsto taip pat ir mano sąskaita.