"Gimtojo Rokiškio" skaitytojo nuotr.

Praūžus „Samsonas Rally Rokiškis“ „Gimtojo…“ redakcija sulaukia skaitytojų priekaištų dėl prastai ar ne itin sparčiai tvarkomų kelių.

Štai vienas jų: „Nuostabiai organizatoriai tvarkosi. Štai kokie keliai palikti po ralio. Dar ir šiandien jie tokie. Jaučiu, kelias dienas užtruks“, – vakar skundėsi skaitytojas ir ironizavo, esą nieko tokio, juk kaimų gyventojai važinėja specialiai paruoštais automobiliais ir tokios duobės jiems ne kliūtis.

Jei ir Jūs susidūrėte su panašiomis problemomis, susisiekite su „Gimtojo…“ redakcija ir atsiųskite nuotraukų el. p. leidyba@grokiskis.lt.

Arba tiesiog nupasakokite situaciją komentuodami šį tekstą

Skaitytojams primename, kad ralio organizatoriai žadėjo kelių tvarkymo darbus pradėti pirmadienį, rugpjūčio 6-ąją. Juos įpareigota atlikti „Kelių priežiūra“ Panevėžio padalinio Rokiškio kelių tarnyba.

Šios tarnybos vadovas Laimis Magyla „Gimtąjį…“ patikino, jog visi kelių lyginimo darbai buvo baigti ketvirtadienį. „Žinoma, nepavyko iškart visko sutvarkyti. Iki šiol sulaukiame įvairiausių skundų. Pats aplankiau visus greičio ruožus, kad įsitikinčiau, kaip atlikti tvarkymo darbai – viskas sutvarkyta, važiuoti galima“, – vakar komentavo L. Magyla.

Minimi keliai, kaip redakcijai pavyko sužinoti, yra Jūžintų seniūnijoje ir veda į Kurkliečių ir Meldučių kaimus.

Dėkojame skaitytojams už operatyvumą.

azija

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
LukasKaimas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Lukas
Lukas

Renginys geras ir įdomus, tačiau ponas meras sudarė tokias sąlygas, kad privatus verslas (ralio organizatoriai iš to užsidirba ne menkas sumas) ne tik gauna pinigų tiesiogiai iš savivaldybės, bet ir neprivalo atstatyti (nužvyruoti) sugadintų kelių, tai vėl gi padaro savivaldybė už mūsų visų pinigus. Ir kas gali paneigti, kad dalis pelno už tokias sąlygas nepatenka į kai kieno kišenę ir netaps „parama“ rinkimams….

Kaimas
Kaimas

Neatsatytas kelio zenklas ties posukiu i Sniegių kaimą.