blank

Po egzotiškų atostogų – šokas

Savivaldybės administracijos direktoriaus V. Rancevo ilgai planuotas atostogas tolimajame Balyje gruodyje apkartino žinia, jog rajono tarybos opozicija planuoja pareikšti nepasitikėjimą juo. Vėliausiai per dvi savaites nuo prašymo įregistravimo turi būti sušaukta neeilinė sesija. „Būdamas Balyje sekiau rajono naujienas. Nujaučiau, kas laukia. Bet kol fakto nematai, galvoji, kad situacija nėra tokia bloga. Maniau, grįšiu, kalbėsimės, pavyks suderinti pozicijas. Grįžęs sausio pirmosiomis dienomis apsilankiau savivaldybėje, kalbėjausi su meru, siūliau sukviesti partijų skyrių pirmininkus, frakcijų vadovus. Juk artėja šių metų rajono biudžeto svarstymas, gali apskritai ilgam užstrigti rajonui gyvybiškai svarbių sprendimų priėmimas. Politika – derybų menas, reikia mokėti ir vieniems, ir kitiems daryti nuolaidų, kad būtų rastas kompromisas. Gaila, bet, mano žiniomis, jokios derybos iki šiol neįvyko, nėra politinio susikalbėjimo“, – susidariusią sudėtingą situaciją rajono valdyme komentavo V. Rancevas.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

Subscribe
Informuoti apie
guest
8 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nuomone
Nuomone
2018 10 sausio 20:26

Manau politika tai seimo nariu ir vyriausybes prerogatyva,rajono tarybos nariai turi spresti ukinius klausimus.Taigi mielieji bukite draugiskais sau ir Rokiskiui ukvedziais, politikais gal tapsite veliau

Rimas
Rimas
2018 10 sausio 19:17

Neapgalvotas ėjimas. Tokiais žingsniais opozicija rodo savo tikrąjį veidą. Lenda vaizdas, kad čia ne darbas rajonui, o valymas ir kėdžių užkariavimas. Minusą dedu.

Obelietis
Obelietis
2018 10 sausio 18:29

Valerijau, esi tikrai šaunus žmogus, tik niekaip nesuprantu tavo apsisprendimo eiti į politiką. Turi puikų išsilavinimą, moki bendrauti su žmonėmis, manau privačiame versle tikrai galėtum save geriau realizuoti. Lietuvai nepadėsi iki tol kol visi nedirbs jos labui.

Papajus
Papajus
2018 10 sausio 18:22

Durniai, durniai ir dar kartą durniai. Jeigu socdemai vadovaujami Taduko ir nepamainamojo buvusio seimo nario taip varys ir toliau, po sekančių tarybos rinkimų jiems garantuoti ne daugiau du, na gal max trys, mandatai taryboje. Taip sau kenkiančių ir neakivaizdžiai padedančių oponentams (konservatoriams), socdemų dar matyt neteko.

444
444
2018 10 sausio 17:56

Manau, reiktu miesto reikalais uzsiimti ( tam isrinkti ir esat) , o neziuret,kaip viena ismest,kita ikist ir taip toliau.Pradziai susimazinkit “kavu pertrauku” , nustokit darbo metu savo asmeninius reikalus tvarkyt, bukit suinteresuoti savo darbu,ieskokit sprendimu kartu, tada gal kaikas ir pageres.O dabar kai sunys. Tikekimes toliau tuoletu centrinej miesto gatvej neisdygs.

Jonas
Jonas
2018 10 sausio 10:10

Susimoke Anka Pulemiocica su savo saika priziurimi sovietiniu partinstruktoriu: Keraitienes ir kitu, su Minsko auklėtiniu komisaru ir kitais ir pradėjo kova pries sentiki antikomunista.

Smalsutis
2018 10 sausio 10:04

Tikras cirkas. Keturiolikos specialistų grupė, kuri atliks vieno žmogaus darbą, 2018 biudžetui rengti patvirtinta 2018-01-08 administracijos direktoriaus įsakymu AV -20. Įsakymą pasirašo administracijos direktorius, o tai komisijai vadovauja taip pat administracijos direktorius. Tas pats asmuo pasiskiria vadovauti save.

Pasiūlymas
Pasiūlymas
2018 10 sausio 9:38

Go to TT!

Rekomenduojami video: