K. Pabijuto piešinys

Iš savivaldybės valdomos UAB Rokiškio autobusų parko direktoriaus pareigų atleistas jos ilgametis vadovas Valentinas Repčys, į jo vietą rajono valdantieji (socialdemokratai, „darbiečiai“ ir „tvarkiečiai“) slapta, „iš po skverno“, ištraukė socialdemokratą Virginijų Matulką, inžinieriumi dirbantį kitoje savivaldybės UAB „Rokiškio vandenys“.

Autobusų parko bendrovės valdybos pirmininkas ir savivaldybės administracijos direktorius Valerijus Rancevas tikino, jog direktorių kaita – ne politinis susidorojimas su konservatoriškų pažiūrų V. Repčiu, o natūrali vadovų rotacija, kurią pradėti vis pritrūkdavę politinės valios.

„Kas būtų, jeigu būtų…“ – taip į „Gimtojo…“ klausimą, ar artimiausiu metu ir kitų savivaldybės įmonių bei biudžetinių įstaigų vadovų laukia rotacija, atsakė V. Rancevas.

Niekam gal ir nebūtų kilę pagrįstų įtarimų, jeigu V. Repčio, kurio direktoriavimo ketverių metų kadencija baigiasi, pamainos savivaldybė, kaip pagrindinis akcininkas, būtų paieškojusi: viešai paskelbusi vadovų atranką ar organizavusi konkursą. Tačiau viskas atlikta po politinės globos, arba, kaip Lietuvoje įprasta sakyti, „šėryklos saviems“ sparneliu: į bendrovės naujai formuojamos valdybos posėdį atvyko socialdemokratas V. Matulka, pateikė bendrovės viziją ir veiklos planus. O valdybai, kuriai vadovauja V. Rancevas, kandidatas ir jo vizija patiko. Tad ir palaimino jį būti direktoriumi.

Kodėl patirtį turinčiam V. Repčiui buvo užkirstas kelias pretenduoti į dar vieną bendrovės direktoriaus kadenciją?

Išsamiau – šeštadienio „Gimtajame…

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
6 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jaunuolis
Jaunuolis
2017 12 gegužės 7:44

dirbti reikėjo, o ne pensijos laukti dir. Valentinui Repšui. Ar čia progresas 1 naujas autobusas per 25 nepriklausomos Lietuvos metus? Kiti parkai tai kaip
parkai! nu čia – kažkos sustojas laikas!

petras
petras
2017 7 gegužės 21:50

reikia direktoriumi skirti Druskiną .Tada nuvarytą įmonę privatizuoti kautrai,o vietinius maršrutus atiduoti privat aišku ir kam, o sekanti 5mon4 komunalininkas.

Marius
Marius
2017 4 gegužės 19:42

Kodėl nerašoma, kas senąjį direktorių iš posto išvertė? Juk priežastis – autobusų pardavėjo skundas ir noras įkišti dar vieną tokį pat autobusą, koks buvo nupirktas (o antro tokio nereikėjo). Pardavėjui tai nepatiko. Dabar bus vadovas, su kuriuo bus lengviau susitarti?

Saulė
Saulė
2017 4 gegužės 19:03

Gėda Gėda Gėda šitaip elgtis, visos savivaldybės įmonės reikalingos tik “saviems” įdarbinti, antai Rokiškio vandenyse sukurta pavaduotojo vieta R. Velykiui tebesaugoma iki šiol. Ir visa tai kainuoja žmonėms, nes šitiems išpūstiems ir nereikalingiems etatams išlaikyti keliami įkainiai!!!

Autobusas
Autobusas
2017 4 gegužės 17:23

Liuks, seniai taip reikėjo!

Diana
Diana
2017 4 gegužės 16:16

O tai gerai padarė!!!

Rekomenduojami video: