Redakcijos archyvo nuotr.

Žongliruoja pareigomis

Vasario 6 d. jis, kaip ir kiti kandidatai į rajono merus bei keletas pretendentų į rajono tarybą, dalyvavo televizijos debatuose Kaune. Skirtumas tik tas, kad rajono galva nepasikuklino – į filmavimą vyko tarnybos metu ir tarnybiniu automobiliu. Tai, kad meras dalyvaus politinės agitacijos filmavime, skelbė savivaldybės oficiali rajono vadovo darbotvarkė.

Jau vien tai, kad į rinkimus einantis rajono vadovas savo rinkiminę agitaciją įtraukė į oficialų darbo laiką, o ne pasiėmė laisvadienį, rajono politikus nustebino ir suerzino.

„Gimtojo…“ paprašytas komentaro, kodėl politinei agitacijai naudojasi tarnybine padėtimi ir biudžeto pinigais, A. Vagonis bandė išsisukti, apkaltindamas savo patarėją ir administratorę, neva šios pateikė netikslią jo darbotvarkę. Dar aiškino, kad į Kauną vyko tarnybine mašina, nes buvo sutaręs susitikti su UAB „Virtualūs namai“ rangovais dėl „Žaliosios“ statybos darbų Obeliuose.

Kuo toliau – tuo daugiau melo

Bandydamas išsisukti, A. Vagonis dėstė, kad kiekvieno kandidato filmavimas truko 2 minutes, tad, suprask, dėl tiek jam neverta imti laisvadienio ir Kauną siekti nuosava mašina.

„Gimtajam…“ pradėjus domėtis jo vasario 6-osios darbo diena ir kelionėmis, savivaldybės svetainėje atsirado nauja mero darbotvarkė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

20
Rašyti komentarą

avatar
13 Comment threads
7 Thread replies
12 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
20 Comment authors
HenkaAloizasMyli ne myliRokiškietisVairuotojas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Henka

Santechnikas 10 metų turi džipioką be užrašų ir varinėja naktimis ir šventomis dienomis ir niekaip niekas nepriverčia užrašą užsidėti…

Aloizas
Aloizas

Mūsų žaliają nugriovė, o naujos dar nematyti?Kam to reikėjo?

Rokiškietis
Rokiškietis

Įdomu – ar tikrai kitų įstaigų vadovai tokie šventieji ? Nėra nei karto pasinaudoję tarnybiniu automobiliu ar tarnybiniu telefonu asmeniniais reikalais??? Ar tik meras vienintelis toks???… Konkurentų priešrinkiminis šou….

Janina
Janina

Na baikit varyt ant mero.Va prie daugiabučių daug organizacijų stovi mašinų,važinėja savais reikalais ir tiek,Kelių eksplotacijos lengvoji pastoviai nakvoja,dažnai ir savivaldybės darbuotojai veža vaikus pas daktarus darbo metu,net Jūžintų autobusiukas mokyklos stovi daugiabučių kieme.O ar jiem galima?

vanda
vanda

tai jeigu galva taip elgiasi, kodėl paprasti mirtingieji negali? Juk viskas prasideda nuo galvos.

Caras
Caras

Nieks cia ant mero nevaro. Meras turi buti skaidrumo pavyzdys, o siuo atveju spiove ant tvarku, morales ir musu rinkeju ir pademonstravo, kad jam nusisvilpti ant visko jis caras kaip Lukosenka.

Jukna
Jukna

O jei as darbo metu sugalvociau su valdiska skoda pasivazineti i akropoli, idomu speciau grizti namo ar jau pakeliui ismestu is darbo?

Smalsutis

Jeigu esi artimas imperatoriui, dar apdavanotų garbės raštu.

Vairuotojas
Vairuotojas

prigriepk magaryčių neišmes 😀

gelezinkeli
gelezinkeli

Atsistatydink jeigu bahuras!

Znaika
Znaika

Is vis protu nesuvokiama, kai mero darbotvarkeje irasyta, kad jis darbo metu uzsiims asmenine agtitacija ir naudosis valdisku transporto. Normalioje valstybeje zmogus turinis morales atsistatydintu is karto. Aisku tokie morales standartai musu Vagomiui ko gero nezinomi.

Rimantas
Rimantas

Kaip ir visoj Lietuvoj kaip ir visam pasauly pries tuos kuriuos teisetai isrinko zmones .Cia irgi dirba vietines makaronytes ir rajoniniai mockai .Jeigu Vagonis nebebus meru tai laikrastelyje ir makaronytems nebebus ka veikti .Grafieniu sukneles gales aprasyti ir muziejininkes.

Kardas
Kardas

Visi valdzios zmones Lietuvoje renkami demokratiskai, bet tai nereiskia, kad jie gali pazeidineti istatymus, vogti visu musu pinigus ir po to is musu saipyti.

Kontrabanda
Kontrabanda

Apie kokia tarnybine etika postringauja exkomisaras?Jis daug metu,vadovaudamas komisariatui,DANGSTĒ dabartini kandidata i merus,prekiaujanti kontrabanda!!!

kaupas
kaupas

Antanas turi stiprius kiausus. isspardys konkurentus ir partinius.Rokiskis uz tave Antanai.

Virti kiausiniai
Virti kiausiniai

Gal ten kazkokius kiausus ir turi, bet smegenu nerasta

biudžetas
biudžetas

Klausimas Romui. Man rytoj taip pat į Kauną reikia asmeniniais reikalais, gal galite skirti automobilį, vairuotoją ir kuro užpilti?

Nepartinė
Nepartinė

Gudrus oponentų bandymas dar ir dar karta apjuodinti, nes savo darbais, skolintomis idėjomis įveikti šansų nėra. Mere, mylim tave!

Myli ne myli
Myli ne myli

Tuoj apsivemsiu…kalbek uz save!!!

Romas
Romas

O Korespondentė net spirga iš džiaugsmo …ai ai kaip smagu , čia toks „klimpimas“ kad net juokas ima