Lina Meilutė-Datkūnienė akcentavo komandos reikšmę. R. Keliuotytės nuotr.

Antradienį Rokiškio rajono ūkininkai antrą kartą rinko savo sąjungos pirmininką, nes pirmuosiuose rinkimuose neužteko kvorumo. Balsų dauguma rajono Ūkininkų sąjungos pirmininke išrinkta ūkininkė, Lietuvos jaunųjų ūkininkų ir jaunimo sąjungos vicepirminkė, Žemės ūkio rūmų atstovė Lina Meilutė-Datkūnienė. Ji surinko 61 balsą. Per pusę mažiau – 30 balsų – ūkininkai atidavė kitam kandidatui – Lietuvos nederlingų žemių naudotojų asociacijos Rokiškio skyriaus vadovui, Kalvių kaimo (Kamajų sen.) ūkininkui Jonui Venslovai.

Žadėtosios intrigos, kad paskutinę akimirką gali būti iškeltas dar vienas kandidatas į šią poziciją – Antanas Vagonis, gausiai susirinkę ūkininkai taip ir nesulaukė. Pirmininkas rinktasd iš dviejų oficialiai įregistruotų kandidatų. Nepaisant to, emocijų rinkimuose užteko.

Neslėpė nusivylimo

Pirmininku neišrinktas J. Venslovas neslėpė skaudaus nusivylimo ir svarstė, ar neatsiėmus savo kandidatūros į sąjungos tarybos narius. Kartu jis nepraleido progos įkirsti didesnį ūkininkų pasitikėjimą pelniusiai L. Meilutei-Datkūnienei – neva ji nesąžiningai prisiima jo nuopelnus dėl Rokiškyje trečiadienį vyksiančio Seimo Kaimo reikalų komiteto išvažiuojamojo posėdžio, kuriame planuojama aptarti rajono ūkininkams aktualius melioracijos, nederlingų žemių statuso bei išmokų klausimus. Į tokius priekaištus naujoji rajono Ūkininkų sąjungos pirmininkė atsakė faktais, įrodančiais, kas ir ką šiuo klausimu tiksliai nuveikė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

3
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
DianaŪkininkas (jaunas)Ukininke Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Diana
Diana

Džiaukimės, kad turime rajone tokių puikių protingų ir darbščių žmonių ir visomis išgalėmis padėkime. Sveikinimai ir palaikymas Linai, o kartu ir užuojauta, nes nors šis darbas ir visuomeninis, tačiau reikalauja daug laiko, pastangų ir žinių.
PATARIMAS ŪKININKEI: O ponei ūkininkei linkiu nepavydėti, nes kenkia grožiui. Geriau tamsta ūkininke eik melioracijos griovių tvarkyti – bus ir tamstai ir šaliai konkreti nauda.

Ukininke
Ukininke

Manau, kad ZUR atstovai negali buti zemdirbiu asociacijos vadovai, nes jie pavaldus tiesiogiai ZUR ir po to jokiu priekaistu savo tiesioginiams vadovams negales pareiksti

Ūkininkas (jaunas)
Ūkininkas (jaunas)

manyk ponička ūkininke ir toliau, nes LR Konstitucija nedraudžia nei tamstai manyti ir turėti savo nuomonę, lygiai taip, kaip ir jaunai, išmintingai ir dirbančiai jaunai moteriai būti išrinkta visuomeninės organizacijos vadove. Palaikome jaunus ir šaunius rajono žmones ir džiaugiamės, kad dar tokių mūsų rajone yra. Didžiuojuosi Lina. Šaunuolė, pirmyn…