blank
A. Minkevičienės nuotr.

Posėdis prasidėjo gėlėmis: atsisveikinta su ilgamečiu Pandėlio gimnazijos direktoriumi Donatu Karaliūnu. Atsisveikinimo kalboje jis neslėpė tapęs reformos skiriant švietimo įstaigų vadovus auka, o ateities planų neatskleidė: sakė, jog yra atviras pasiūlymams, per vasarą galvos, koks darbas jam tinka ir kokiam tinka jis. Vicemeras Tadas Barauskas didelę vadybinę patirtį turinčiam D. Karaliūnui pateikė pasiūlymą – jo laukia kelios rajono švietimo įstaigos, iki šiol neturinčios vadovų.

Taryba patvirtino naująją Pandėlio gimnazijos direktorę, buvusią direktoriaus pavaduotoją Jūratę Kavoliūnienę ir neseniai Kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus konkursą laimėjusį Tadą Stakėną. Ši įstaiga pusę metų gyveno be nuolatinio vadovo, kai pareigas paliko ilgametis jos direktorius Augutis Kriukelis.

Šauliai pasveikino rajono tarybos narį, šaulį Egidijų Vilimą asmeninio jubiliejaus proga, padėkojo už aktyvią jo veiklą. „Aš, kaip istorikas, galiu pasakyti – laikas greitai bėga“, – jis su šypsena lakoniška fraze padėkojo visiems sveikinusiems.

Apie rajono tarybos priimtus sprendimus – kituose „Gimtojo…“ numeriuose.

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments