Stručio poza

Opozicijoje dirbantis Laisvės sąjungos (liberalų) narys Gintaras Girštautas sakė, jog po tarybos posėdžio jokių kontaktų nei su rajono vadovu, tarybos pirmininku Antanu Vagoniu, nei vicemeru Egidijumi Vilimu nebuvo. Jis sakė, jog „situaciją zondavo“ mero dešinioji ranka, tarybos narys Algis Čepulis, siūlęs iš savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo posto atleisti neseniai į jį paskirtą socialdemokratę Danguolę Kondratenkienę. Esą meras ir jo šalininkai taryboje tokį siūlymą palaikytų. „Čepulis – eilinis tarybos narys ir su juo jokių derybų negali būti“, – reziumavo G. Giršautas. „Galvoju, kad meras neturi pozicijos, o gal ir nesugeba jos turėti. Gal galvoja, kad viskas išsispręs savaime, laikosi kaip strutis galvą smėlin įkišęs. Nors yra tarpušventis, vis dėlto jis turėtų rūpintis, kaip suformuoti daugumą, kad taryba dirbtų. Tiesioginis rajono valdymas, manau, būtų neblogai. Tikrai nepablogintų, gal net pagerintų rajono situaciją finansine ir vadybos prasme“, – poziciją dėl patinės situacijos išdėstė G. Girštautas.

(Daugiau – šeštadienio „Gimtajame…“)

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
17 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Perskaičiau Rokiskio sirenos komentaru ir pamačiau
Perskaičiau Rokiskio sirenos komentaru ir pamačiau
2018 6 sausio 17:39

Socdemų pavaduotoja , padeda Kriaunų seniūnui , išsisukti iš padėties dėl Kriaunų kaimo problemos susijusios su netinkamoje vietoje suprojaktuotomis kapinėmis ir viskas. Tą galima pamatyti 2018-01-05 dienos reportaže internete užsivardinus Laba diena LRT , prasukus 1 valandą 32 minutes ..(Sekant žiniasklaidą , Kriaunų valdžia jau akivaizdžiai nusišneka ir kelintą kartą , o tam pritaria netgi kai kurie rajono ponai).

Įdomu
Įdomu
2018 3 sausio 19:15

O ką darysit su administracijos direktorium ?

Skaitytoja
Skaitytoja
2018 2 sausio 17:56

O gal paleist kažkaip greičiau nepagarbą užsitraukusį politikoj ir visuomenėj vicemėrą ir problema savaime išsispręs.

Kas vyksta
Kas vyksta
2017 31 gruodžio 0:38

Socdemú pirmininko pavaduotoja, ar màstote, kà darote? Gal į rinkimus eisite su koncervais ir liberalais….

Smalsutis
2017 30 gruodžio 22:16

Stebina tai, kad vyriausybės atstovė Panevėžyje ir trys jos patarėjai abejingi įvykiams Rokiškyje. Pažiūrėjus jų tinklapį, atrodo, kad jiems laikas sustojo liepos mėnesį.

Kaktusas
Kaktusas
2017 30 gruodžio 17:55

Mere, trenk kumščiu stalan ir baigta. Tu čia vadas. Žmonės Tave išrinko. Niekam čia komentaruose neatgailauk ir nemosuok čia sena sutręšusia fraze apie ” sovietinę kultūrą”, nes nuo jos jau pykina. Raskite gi ką nors naujesnio, tai nebeįtikinama . Kaltas lietuviškas mentalitetas – kaip iš Babravičiaus dainos: ‘ du bronziniai lietuviai viens kitam gerklę graužia ” 🙂 , 🙁 . Merui nereikia daugumos .Merui reikia suimti į kumštį esančius tarybos narius ir iškvosti ko jie nori . Jei nežino ko nori – skelbti naujus rinkimus . Mero taryba perrinkti negali , o meras skelbti rinkimus – gali :). O ta… Skaityti daugiau »

vaizdelis
vaizdelis
2017 30 gruodžio 17:31

O ponas Vilimas ką , užusnūdo svarstant posėdyje?

new
new
2017 30 gruodžio 13:49

Meras dar nesuvokia esamos situacijos ir rašo gali keistis mano komanda. Tuoj neliks mero komandos ir teks Vagoniui derintis prie naujos daugumos. Lieka klausimas kaip sugebės prisitaikyti prie naujų aplinkybių Vagonis, ar ir liks kaip seniena šioje kadencijoje…

Ziauru
Ziauru
2017 30 gruodžio 13:37

Mere, baikit rašyti graudzias žinutes. Priminsiu, kad esate meras, tai gal islyskite iš krūmų ir dirbkite savo darbą. Ar nesugebate, tai pasitraukite.

Smalsutis
2017 30 gruodžio 13:36

Iš Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo:
Mero pavaduotojas netenka savo įgaliojimų prieš terminą, jeigu ne mažiau kaip 1/3 visų savivaldybės tarybos narių motyvuotai pareiškia nepasitikėjimą juo, savivaldybės taryba priima sprendimą atleisti mero pavaduotoją ir už tokį sprendimą slaptai balsuoja ne mažiau kaip 1/2 visų savivaldybės tarybos narių. Jeigu sprendimas atleisti mero pavaduotoją dėl nepasitikėjimo nepriimamas, šį klausimą pakartotinai svarstyti galima tik po pusės metų.

stebėtoja
stebėtoja
2017 30 gruodžio 13:04

Foto , Vilimas it žemę prasmegęs.

Inga
Inga
2017 30 gruodžio 13:03

Kažkokios keistos pilitinio žaidimo “taisyklės” – mes(opozicija) nebendrausim ir nesitarsim, o tu, mere, pabandyk mus prakalbint…Ir tada pasipila priekaištai, kad ne tokiu žodžiu, intonacija…Pasipūtimas, susireikšminimas ir begalinis noras pasirodyti. Tik va, kad tuo nieko nesukurta, nepasiūlyta, rajono žmonės ir jų gerbūvis pamirštas.

Jonas
Jonas
2017 30 gruodžio 12:25

Ponas mere,tikrai labai gražiai žiūrisi tavo foto,bet kad ne savo vežime sėdi irgi matosi.Ką gero nuveikei,jei 2 mėn.soc.skyriuj nebuvo darbuotojo,tai pasiteisinimas mokėt premijas,skurdo metu po 600e,tai kokia alga darbuotojo,baikit žaist melu kaip ir su direktoriais,juk viskas buvo žinoma ir vedama prie nelaimės,o jūsų patarėjos irgi tik protekcijos dėka pakliuvę.Žinom,matom,ir tikrai nebebalsuosim

Smalsutis
2017 30 gruodžio 10:39

O tai patarėjai, kurie nesugeba patarti merui ir vicemerui kaip tą košę iškabinti, dirbs toliau?

Kiek galima
Kiek galima
2017 30 gruodžio 10:06

Gerb. mere, iš jūsų tikimasi, kad sugebėsit susitarti su visais esančiais taryboje ir rasite sprendimus. Politika – tai menas. O gaunasi čia, kad tenka save ginti komentaruose. Žema.

Antanas
2017 30 gruodžio 8:34

Žaviuosi mūsų spauda. Kokios iškalbingos foto. Tik reikia, teisingai sudėlioti pavadinimus: “atgailaujantis” “paklaikęs” “intrigantas” “mąstantis”

Antanas
2017 30 gruodžio 8:28

Kodėl melas ir neapykanta ir toliau valdo? Kada pabusite ir suprasite,- sovietinė kultūra, visiems laikams, paliko mūsų šalį. Versle, švietime, sporte ar politikoje, pasiekimai galimi, tik susitarimo, bendradarbiavimo ir savitarpio supratimo dėka. Šiuo metu opozicija, sudarė griovimo koaliciją. Visiškas nesugebėjimas siūlyti sprendimų! Svajonėse: tiesioginis valdymas. Taip buvo prie sovietų, visose savivaldybėse. Agonija nesugebančių sąžiningai dirbti, noras sumenkintai rajono žmonių pasiekimus, verčia įvedinėti destrukciją. Tačiau, aš tikiu, kad taryboje dar yra sąžiningų žmonių, kurie nori ir sugeba dirbti. Tikiu kad ir 2018 m. aktyviai dirbsime, gal kiek pasikeitusioje, tačiau stabilioje komandoje. Būkite laisvi ir stiprūs. Žmonės jumis pasitikėjo. Ir visada pasitikės… Skaityti daugiau »