Virginijus Gaučys: „Su politika baigiu, nebeketinu dalyvauti savivaldos rinkimuose.“ Šalia jo- Laisvės sąjungos rajono skyriaus pirmininkas G.Girštautas. A. Minkevičienės nuotr.

„Apsisprendžiau su politika baigti. Dirbti rajono taryboje nebematau racionalumo ir prasmės, o artėjant rinkimams bus dar daugiau cirkų“, – trumpai savo apsisprendimą atsisakyti mandato komentavo V. Gaučys. Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) prašymą atsisakyti mandato jis pateikė prieš kelias dienas, vakar VRK atsakymo jis dar buvo negavęs.

Rajono tarybos Laisvės sąjungos (liberalų) frakcijos seniūnas Gintaras Girštautas sakė, jog V. Gaučys jau kiek anksčiau svarstė atsisakyti mandato, bet buvo sutarta palūkėti iki rudens pabaigos. Pagal šios politinės jėgos sąrašą mandatas priklausytų obeliečiui Rimui Kundeliui, bet jis, G. Girštauto teigimu, imtis tarybos nario pareigų nepageidauja. Todėl į mandatą gali pretenduoti juodupietė verslininkė Laimutė Sadauskienė. Jeigu sutiks, lapkričio mėnesio rajono tarybos posėdyje ji prisieks ir gaus mandatą.

Spalyje rajono taryboje įvyko pokyčių: mandato neteko savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja tapusi socialdemokratė Danguolė Kondratenkienė, ją pakeitė savivaldos rinkimuose aukštą poziciją užėmęs, bet dėl politinių pareigų (mero patarėjo) teisės į mandatą neturėjęs socialdemokratas Tadas Barauskas. Vasarą atleidus jį iš politinio pasitikėjimo pareigų, politikas sutiko imtis darbo rajono taryboje.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: