K. Pabijuto piešinys
K. Pabijuto piešinys

Kabliukas – „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybos

Prieš posėdį rajono savivaldybės Finansų skyriaus vedėja Reda Dūdienė buvo kaip ant adatų. Biudžeto projektą tarybai pristačiusi vedėja informavo, jog komitetų posėdžiuose projektas buvo patikslintas ir didesnių diskusijų dėl lėšų paskirstymo nebuvo.  Tarybos posėdyje diskusijų kilo tik dėl „Samsonas Rally Rokiškis“ – Rokiškyje planuojamų prestižinių ralio varžybų. Projekto pirmame variante šis renginys į biudžetą įršaytas atskira eilute. Bet komitetų posėdžiuose tikslinant projektą „Samsonas Rally“ priskirtas prie rajoną reprezentuosiančių kultūros ir sporto renginių. Tarybos posėdyje tarybos narys „tvarkietis“ Egidijus Vilimas politikų prašė persigalvoti – šiam renginiui numatyti biudžeto eilutę. Tačiau jo siūlymui pritarta nebuvo. R. Dūdienė paaiškino, jog skirtumas tik tas, kad pirmajame biudžeto projekto variante raliui buvo numatyta suma atskira eilute, o papildytame projekto variante šis renginys įtrauktas tarp kitų rajono svarbiausių renginių, bet numatytoji lėšų suma nesikeičia. Savivaldybės administracijai laikinai vadovaujanti Danguolė Kondratenkienė dar papildė, kad dėl „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybų rėmimo greičiausiai bus sudaryta atskira komisija, kuri ir sudėlios visus šio planuojamo renginio niuansus – rėmimą, vietos verslininkų įtraukimą į renginio aptarnavimą. Sulaukta siūlymų, kad iš šio renginio naudos turėtų visi rajono gyventojai, galbūt galima išsiderėti bilietų su nuolaida.

(Daugiau – antradienio „Gimtajame…“)

 

bangenis

3
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
RomaspolitikasTomas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Romas
Romas

Kyla pagrįstas klausimas – kodėl buvusieji valdantieji taip gina Samsoną, gal vienas iš atsakymų būtų tai, kad po ralio rajono keliai liko be žvyro, žvyras buvo paprasčiausiai ištaškytas nuo kelio, tačiau kelius iš naujo žvyruoti turėjo seniūnijos savo lėšomis. Galimai lėšos pas organizatorius žvyravimui ir buvo numatytos, tik neaišku kur jos nugulė???

politikas
politikas

Demaršas – (pranc. demarche) – polit. tarptautiniuose diplomatiniuose santykiuose: vienos valstybės pareiškimas ar protestas kuriuo nors konkrečiu klausimu kitos valstybės vyriausybei.

Tomas
Tomas

Labas,kiek skyrta pinigu2017.03.31 ,Rokiskio sav.isakimui,daugiavaikems,globejams,gauti parama busto pirkimui ir remontui.Siems metams