Seimo narys Raimundas Martinėlis imasi dar vienos veiklos – tapo suburto pilietinio judėjimo „Vieningi kartu“ vadovu. A. Minkevičienės nuotr.

Siūlys panacėją?

Judėjimo deklaracijoje skelbiama, kad imtis aktyvių veiksmų paskatino „nesveika atmosfera politiniame rajono gyvenime“, kad „politinės partijos išsigimsta“, jeigu nestiprinamas pilietinės visuomenės pradas.

„Vieningi kartu“ judėjimo vadovas R. Martinėlis sakė, jog šios asociacijos veikla kol kas planuojama tik mūsų rajone, apie platesnes perspektyvas dar nesvarstoma. Šiuo metu kuriama judėjimo struktūra, tikimasi pritraukti daug jaunų, aktyvių, bet politiniame gyvenime nedalyvaujančių žmonių, taip pat ir patyrusių politikų. Narystės šiame judėjimo privaloma sąlyga – būti nepartiniu, tačiau  ankstesnė narystė kurioje nors partijoje nebus kliūtimi įsilieti į „Vieningi kartu“ gretas.

Kaip naujasis pilietinis judėjimas gali paveikti rajone veikiančių partijų narių skaičių? R. Martinėlis galvoja, jog prie judėjimo prisijungs tam tikra dalis politiškai aktyvių žmonių, kuriems dalyvavimas partijų veikloje ar partijų programos ir vertybės nėra patrauklios.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

Prie Dirdų

7
Rašyti komentarą

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
TonisSaulėEtatninisSmalsutisvidabu Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Tonis
Tonis

Ponas Martinėli, buvot liberalų partijos narys, dėl kažkokių mistinių priežasčių perbėgot į tvarkos ir teisingumo partiją, pastarajai partijai padedamas laimėjot seimo rinkimus ir iškarto nutraukėte ryšius su ja, šiai dienai deklaruojate, kad esate nepartinis nors seime dengiatės valstiečių ir žaliųjų frakcijos vėliava. Stebint balsavimus seime tendencingai balsuojate taip kaip liepia LVZS partijos vadovai, lankotės šios partijos saskrydžiuose (mačiau per vieną iš publicistinių TV laidų).Tai sakykit gerbiamasis kurioje vietoje slypi Jūsų nepartiškumas, ne aš jo niekaip neįžvelgiu ? Ir ar artimiausiu metu nesiruošete jungtis prie kokios kitos politinės partijos, nes dar liko kelios neišbandytos politinės jėgos?

Smalsutis

Ar tikrai naujas konkurentas? Gal sėdės po valstiečių šluota?

Saulė
Saulė

Akivaizdu, kad kai kuriems partijų veikėjams tai labai nepatinka, nes tai rimtas konkurentas. Šaunuoliai, kad bando, o ar pavyks kažką pakeisti, tegul laikas parodo, pasmerkti visada labai lengva.

Etatninis
Etatninis

Skamba kaip „Vokime kartu“

Smalsutis

Informacija apie juridinį asmenį:
Įmonės kodas 304600216
Vadovas Raimundas Martinėlis, pirmininkas
Adresas Vyžūnų g. 3B, Iciūnai, LT-42103 Rokiškio rĮmonės kodas 304600216

Įregistruotas 2017-08-04
Oficialus pavadinimas Pilietinis judėjimas „Vieningi kartu“
Registracijos adresas Rokiškio r. sav. Iciūnų k. Vyžūnų g. 3B
Teisinė forma Asociacija
Teisinis statusas Teisinis statusas neįregistruotas
ESA 2010 sektorius Namų ūkiams paslaugas teikiančios ne pelno institucijos (kodas 15)

vidabu

Visi išrinkome rajono Tarybos narius. Rinkome tuos, kuriais tikėjome, o kad jie pešasi, tai joks judėjimas jų nesutaikys. Yra Demokratija . Galim kelt problemas ir be jokio judėjimo, juk ir iki šiol niekas nieko nedraudė. Turiu savo nuomonę ir nereikia man jokio judėjimo(sakykim gal man nepatinka kai kurie to judėjimo nariai) . Tai gal čia bus ne kaip partija, bet kaip antra rajono valdžia(patys išsikėlę ir daug kalbantys) kuri nieko negalės padaryt, jei taryba jų neklausys. Pagyvensim, pamatysim.

Bevardis
Bevardis

Mirusiu politiniu partiju atstovai susibego i viena kruva 🙂 ar jie gali ka nors pajudinti? Abejoju 😀 kokie jie nepartiniai, jei visi priklause vienai ar kitai partijai?