blank
Du dešimtmečius be pertraukos rajono taryboje dirbusi Jūratė Čypienė atsisako mandato. A. Minkevičienės nuotr.

Balandžio 28 d. rajono tarybos posėdis pradėtas daug kam netikėta žinia – mandato atsisako ilgametė rajono tarybos narė (Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų atstovė) Jūratė Čypienė.

Posėdžio dieną Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) turėjo patenkinti J. Čypienės prašymą ir panaikinti jos mandato galiojimą. „Mano mandatas dar galioja, neturiu VRK sprendimo, tad, manau, kolegos paskubėjo man teikti gėles ir dovanas“, – sakė politikė, partiečių apdovanota baltų rožių puokšte ir fotografijų albumu su tarybos narių linkėjimais.

Šiemet sukako dvidešimt metų, kaip J. Čypienė rinkėjų valia deleguojama į rajono tarybą. „Sakiau, kad ši kadencija bus paskutinė, bet pasitraukiu anksčiau. Motyvai? Pagrindinius išsakiau iš tribūnos“, – komentavo mandato atsisakanti politikė. Pasak jos, šioje kadencijoje ji nebemato prasmės ir tikslo „trinti kėdę“, nes į opozicijos siūlymus ir iniciatyvas valdančiųjų dauguma neatsižvelgia, net konstruktyvių sprendimų siūlymus ignoruoja. Gydytoja Rokiškio rajono ligoninėje dirbanti J. Čypienė sakė, jog aukštesnės politinės karjeros neplanuoja, tad savo žinias ir gebėjimus racionaliau panaudos tiesioginiame darbe gydant ligonius. „Būnant tarybos opozicijoje, ypač šios kadencijos, reikia dirbti savivaldybėje ar apskritai neturėti pagrindinio darbo, kad galėtum  įsigilinti į valdančiųjų parengtus sprendimų projektus ir pastebėti trūkumus. Bet ir pastebėjus – jokios naudos, nes valdantieji į opozicijos pastabas neatsižvelgia. Todėl nebematau tikslo dirbti taryboje“, – per posėdžio pertrauką pagrindinius pasitraukimo motyvus pakomentavo J. Čypienė.

Tarybos nariai dėl patyrusios politikės pasitraukimo apgailestavo, nes ji visose kadencijose buvo viena aktyviausių ir kruopščiausiai dirbusių tarybos narių, drąsiai kritikavo, jos nuomone, neracionalius, neūkiškus sprendimus ir atvirai reiškė savo poziciją rajono gyventojų keliamais klausimais. J. Čypienė yra ir Lietuvos tremtinių ir politinių kalinių sąjungos Rokiškio filialo aktyvi narė, daug prisidėjusi prie tremtinių ir partizanų atminimo įamžinimo.

Vietoj  J. Čypienės teisę į mandatą pagal Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų partijos rinkimų sąrašą įgyja šios partijos Rokiškio skyriaus pirmininkas Andrius Burnickas.

Subscribe
Informuoti apie
guest
6 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Korozijamokytojas
Korozijamokytojas
2017 30 balandžio 18:31

Čypienė organizavo skardinio angelo pastatymą, kuris šiandien baigiamas rūdžių suėsti.

mokytojas
mokytojas
2017 30 balandžio 18:25

Čypienė svariai prisidėjo prie mokyklų tinklo griovimo Rokiškyje ir didžiavosi , kad sutaupė milijoną litų… Mokytojai kaimuose jos dėka liko be darbo, mokyklų pavadinimai tapo gremėzdiški ir t.t….

Irmantas
Irmantas
2017 30 balandžio 8:46

Jūratė pasielgė dorai ir išmintingai.Tai tikras pavyzdys.

Linute
Linute
2017 29 balandžio 23:23

pagaliau..

Petras
Petras
2017 29 balandžio 22:19

Čypiene išgarsėjo savo pastangomis uždaryti akušerijos skyrių Rokiškyje su dabartiniu Seimo nariu.

viktoras
viktoras
2017 29 balandžio 11:49

Ką čia meluoja Čypienė. Jau buvo susitarta pradėti stumti pirmininką. Nes Andrius visiškai nematomas. Bet išeidama turi kažką padergti… Negarbinga!

Rekomenduojami video: