Rajono meras, socialdemokratas Antanas Vagonis šiandien pranešė paliekantis partiją.

Trauktis iš partijos gretų jis planavo jau ir anksčiau, tačiau dėl tam tikrų priežasčių nesiryžo. A.Vagonį į šios kadencijos merus nuo socialdemokratų iškėlęs rajono socialdemokratų skyrius pastaruoju metu jam didelio pasitikėjimo nedemonstravo. Spalio pabaigoje skyrius turėtų tvirtinti kandidatą būsimai mero kadencijai 2019 m pavasarį vyksiančiuose tiesioginiuose merų rinkimuose.

(papildyta)

Palieka ar stabdo?

Feisbuko paskyroje antradienio ryte meras pasiskelbė stabdantis narystę partijoje. Tačiau socialdemokratų rajono skyriaus pirmininkas Tadas Barauskas sakė, jog pirmadienio vakare iš Teisingumo ministerijos elektroninės sistemos gautas pranešimas, kad A. Vagonis deklaravo išėjimą iš partijos. „Tai nėra narystės stabdymas, praktikuojamas politikų, kai pradedami tyrimai dėl tam tikrų politiko veiksmų. A.Vagonis deklaravo pasitraukimą iš partijos gretų“, – konstatavo oficialų faktą skyriaus vadovas.

Žodžių žaismas?

„Gimtojo…“ klausiamas, kaip gi yra iš tikrųjų: palieka partiją ar tik laikinai stabdo narystę, A.Vagonis patvirtino, jog traukiasi iš partijos, o jo viešai paskelbta žiniai apie narystės stabdymą – vienas ir tas pats, nes esą tai tik žodžių žaismas.  Partiją jis palieka vienas, be politinės  komandos.

Valdančiųjų komandoje – pakrikimas

Socialdemokratų partijos viršūnes draskanti sumaištis (Seime su „valstiečiais“ koalicijoje dirbantys socdemai pasipriešino partijos sprendimui trauktis į opoziciją), persikelia ir į mūsų rajoną: rajono taryboje daugumą turi socialdemokratai, sudarę valdančiąją koalicija su Darbo partija ir partija „Tvarka ir teisingumas“.

Rajono politikams teks spręsti dilemą: kurios politinės jėgos palaikys be partinio užnugario likusį merą A.Vagonį? Rugsėjo 29 d. vyksiančiame rajono tarybos posėdyje bus sprendžiama dėl nepasitikėjimo rajono vicemeru Egidijumi Vilimu, koalicijoje dirbančios partijos „Tvarka ir teisingumas“ rajono skyriaus pirmininku. Jeigu opozicinių partijų inicijuota interpeliacija vicemerui pavyktų, susidarytų patinė situacija: be partijos palaikymo likęs tiesiogiai išrinktas meras ir visiškai nestabili valdančioji dauguma, galinti subyrėti lyg kortų namelis. Vis garsiai kalbama, kad yra sąlygos susiformuoti naujai daugumai, kurią sudarytų opozicinės jėgos ir prie jų prisišlieję keli dabartinės valdančiosios daugumos nariai.

 

 

azija

8
Rašyti komentarą

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
PetrasRimas_/|_Cha chavidabu Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Petras
Petras

Jei „Tiesa“ rašytų TIESĄ,
Lietuvoj paskleistų šviesą.
Ir ISTORINĖ TIESA,
būtų rašoma visa.
O dabar „Tiesoj“ apgaulės.
Redaguoja TIESĄ kiaulės.

Rimas
Rimas

Ne tiek įdomu, kas vyks toliau. Įdomiausia, ką labai tokio nuveiks kiti merai. Palauksim, būtinai pasidomėsim ir ramybės neduosim. Ar ne taip?

_/|_
_/|_

Sava partija isspyre, su opozicija susiriejo, su verslu susiriejo, kultura sugriove. ispudingas nuveiktu darbu sarasas. Politine karjera praktiskai baigta.

Cha cha
Cha cha

Dar vienas beglys del siltesnes vieteles.

vidabu

Spėju, kad Jis nueis į tą naują nepartinių judėjimą(Martinėlio), nes ten tik nepartiniai. Sėkmės.

Rūta
Rūta

Šou prasideda

Smalsutis

Ar nueis pas valstiečius?

Etatinis
Etatinis

Palaikau mero sprendimą. Atejo laikas dirbti visiems