Rajono biudžetas patvirtintas, jį pristačiusiai savivaldybės Finansų skyriaus vedėjai Redai Dūdienei teko laikyti opozicijos „egzaminą“. A. Minkevičienės nuotr.

Po tūkstantį

Talentingo jaunimo paramos fondas, nors jame esanti suma nėra labai didelė, neišnaudojamas. Šiemet jį papildyti buvo numatyta 1 tūkst. eurų iš biudžeto, atitinkama proporcija ir verslo injekcija. Kai kurie komitetai pasiūlė fondui iš biudžeto atriekti dosniau – beglobių gyvūnų priežiūrai lėšas sumažinti 1 tūkst. eurų ir šią dalį nukreipti talentingam jaunimui remti. Į šį pasiūlymą reaguodama tarybos narė Audronė Kaupienė klausė, ar būtų etiškas tarybos vienašališkas sprendimas, nes jis nederintas su verslininkais, įsipareigojusiais fondą papildyti lygiomis dalimis.

Per diskusijas paaiškėjo, kad pernai liko neišnaudota fondo lėšų, nes… neatsirado tiek talentingų jaunų žmonių, atitinkančių paramos nuostatus. Diskutuota, jog kol nežinomas poreikis, nėra prasmės ir ginčytis, kiek šiame fonde turėtų būti pinigų. Politikai pripažino, jog fondo nuostatus būtina koreguoti „nuleidžiant kartelę“, nes neabejojama, kad Rokiškio kraštas talentingų žmonių, kuriuos prasminga paremti ir taip parodyti pagarbą bei padėką, tikrai turi.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
OnaJanina Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Ona
Ona

Baisi geda nerado jaunu zmoniu kurius butu galima paremti… Vadinasi nesidimejo nedirbo darbo O GAL TIESIOG AKLI AR TIESIOG NENOREJO RASTI PAMATYTI! Juk lietuviui nuo seno nesvetimas pavydo jausmas. Kam duoti jei galima niekam neduoti!

Janina
Janina

Tūbelio progimnazijoje buvo anksčiau tikrinti dėl intelekto ir yra moksleivių su labai aukštu intelektu,bet niekas jais nesidomi,neskatina tų moksleivių.Juk ne visi drąsūs ir nepareiškia nuomonės,bet mokytojai tai turėtų matyti.Tai dėl ko tikrina intelektą?Kituose rajonuose moksleiviai mokomi papildomai.