K. Pabijuto pieš.

Neliks kitąmet

Rajono švietimo įstaigose – mokyklose ir darželiuose – kitąmet neliks sargų etatų. Vietoj sargų mokyklas ir darželius prižiūrės privačios saugos bendrovės – bus skelbiamas viešasis pirkimo konkursas. „Tiesa, įstaigos, kuriose vykdoma popamokinė veikla, išsaugos sargo etatą, tačiau ne visą“, – teigia rajono savivaldybės administracijos direktorius Andrius Burnickas.

„Gimtajam..“ ji sakė, kad jog panaikinus sargų etatus per metus bus sutaupyta apie 300  tūkst. eurų. Toks pat likimas „ištiks ir pačią savivaldybę“. Čia taip pat žadama susiveržti diržus – naikinti sargo etatą. „Nuo Naujųjų metų prasidės tas procesas, bet ne šimtu procentų. Pradėsime diegti apsaugos sistemas – tiek mokyklose, tiek darželiuose. Visame rajone nemažai objektų. Tad labai greitai nebus įgyvendinta. Pirminis planas buvo sausio 15 d.,  tačiau jis atkrito. Fiziškai nesuspėsim. Nusikels keliems mėnesiams. Tikimės, kad per pirmąjį pusmetį sargų etatų liks tik tose įstaigose, kurs vyksta popamokinės veiklos – kas salę nuomojasi ir pan. Tikslas – kad švietimo įstaigose per naktį niekas nenakvotų. Šiuo metu mokyklos ir darželiai skaičiuoja poreikį, o mes pradėsime viešuosius pirkimus – saugos įvadams ir jų aptarnavimo paslaugai įsigyti“, – komentavo A. Burnickas ir pridūrė, jog dalį sutaupytų lėšų žada grąžinti į tas pačias įstaigas. Tiesa, kita forma.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

5
Rašyti komentarą

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
RitaAlgiskalkuliatoriusRomasSmalsutis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Rita
Rita

O darbuotojus į gatvę ? Į domus sprendimas , padidinti rajono bedarbių gretas.

Algis
Algis

Seniai reikėjo naikinti šiuos darželiuose nakvojančius ir gerus atlygius gaunančius poilsiautojus. Jais naudojasi beveik visų darželių direktorių, ar pavaduotojų vyrai.

Romas
Romas

Uz sedejima tokius pinigus moka ir as noreciau tokio darbo

Smalsutis

Tuoj gal užklius ir buhalterių etatai mokyklose ir darželiuose?

kalkuliatorius
kalkuliatorius

Rajono darželiuose, ko gero, jau senokai nebėra buhalterių.