„Paskutiniai 8 teigiami koronaviruso infekcijos testų atsakymai buvo gauti šeštadienį ir sekmadienį, taigi dabar rajone iš viso serga 67 gyventojai. Vienas iš jų – sunkios būklės, todėl gydomas Panevėžio respublikinėje ligoninėje“, – sakė D. Bulovienė.

Specialistė patvirtino, kad, daugėjant užsikrėtimo atvejų, didėja ir tikėtinų viruso židinių skaičius. Jie – tiriami. „Židinys fiksuojamas tuomet, kai serga du ir daugiau susijusių žmonių. Vis dar židiniais laikomos AB „Rokiškio sūris“ ir UAB „Daivida“. Pagal užsikrėtusiųjų pavardes tikėtina, kad bus dar trys nauji šeiminiai židiniai, tačiau jie tiriami ir informacija tikrinama“, – teigė D. Bulovienė.

Subscribe
Informuoti apie
guest
6 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Iš ligoninės
Iš ligoninės
2020 23 lapkričio 20:00

Rokiškio ligonionėje -didžiulis židinys.Serga personalas.

Magde
Magde
2020 16 lapkričio 19:54

Kodėl Tūbelio progimnazija užsidarė, jei ten nėra jokio židinio??? Kaip šitaip galima luošint vaikus?

Daiva
Daiva
2020 22 lapkričio 16:39
Reply to  Magde

jus tikriausiai nepriklausote progimnazijos bendruomenei todėl ir rašote kas jums šauna į galva, visa bendruomenė prabalsavo už nuotolinį mokymą – matyt tam buvo pagrindas. pasisaugokime karantino laikotarpių ir bukime visi sveiki

jonas
jonas
2020 16 lapkričio 14:57

Nėra kam užsiimt, rajono vadovybei neįdomu kas vyksta už jų langų. Jei nesugeba skaičiuot patys , tai tegul paprašo savo finansų specialistės, ji “visais klausimais pakonsultuos”

rokoiškietė
rokoiškietė
2020 16 lapkričio 12:03

L.Rytas rašo ,kad virusas kaip reikiant smogė Rokiškio rajonui, per 2 paras 23 nauji atvejai. Klausimas-kas vadovauja mūsų rajono epidemiologinei situacijai ir iš viso ar kas nors šiuo klausimu užsiima?

Smalsutis
2020 22 lapkričio 23:52
Reply to  rokoiškietė

Lietuvos ryte aprašyta kokia varginanti procedūra su klerkiančios muzikos klausymu telefone, kol pavyksta gauti nedarbingumo pažymėjimą dėl izoliacijos ar susirgimo.