blank
Redakcijos archyvo nuotr.

Nei pirmokė, nei naujokė

Raimonda tapo naujosios kadencijos rajono tarybos nare. Kandidatavo su  koalicija „Už laisvę augti“, vienijančia Liberalų sąjūdį ir Lietuvos žaliųjų partiją. Ji – Žaliųjų partijos atstovė, nes jai priimtinos idėjos ir jų programa. Dirbs opozicijoj.

Raimonda į tarybą išrinkta pirmą kartą. Tačiau nesijaučia čia nei pirmokė, nei naujokė. „Visą laiką, nuo pat redakcijos laikų, esu aktyvi politikė. Nei dirbant redakcijoj, politika nebuvo man nauja, nei tuomet, kai tapau nevyriausybininkų politikos formuotoja. Šiandien kaip tik jaučiu gerą postūmį, nes jei nesi žurnalistas ar tarybos narys, gali nebūti lengva sužinot tai, kas tau rūpi. Šita vieta leidžia giliau domėtis. Todėl noriu, kad visi, kam rūpi kultūra, istorija, paveldas, nevyriausybiniai reikalai,   savanorystė, man problemas sakytų. Aš jų vardu tuos klausimus kelsiu“, – sakė Raimonda.

Ji akcentavo, kad Rokiškio krašte gyvenantieji turi būti įtraukti į visus sprendimus, kad su Sąjūdžiu prieš trisdešimt metų jie kūrė tokią pilietinę visuomenę, kurioje negali būti, kad už visus sprendžia siaura žmonių grupė. „Neturi taip būti, kad mieste viešasis transportas nemokamas, o kaimo žmonės neturi galimybės nei mokamais, nei nemokamais autobusais čia atvažiuoti, nes viskas suinvestuojama į miesto patogumą. Ir kaime žmonės gyvena, o paslaugos yra susitelkusios Rokiškyje“, – sako pašnekovė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
petras
petras
2023 28 birželio 16:44

Viena iš dviejų protingesnių tarybos narių.Gaila kad dirba savivaldybėje,negali daug šnekėti.

Trenkperstalą
Trenkperstalą
2023 9 gegužės 8:37

Ir vėl jai “nėra kuo atvažiuot” iš kaimo… nu tai padarykim kasdien po 2 kartus autobusus į Suvainiškį, Salas ar Kriaunas! Kas važiuos??? Taigi “išsikės” savivaldybė nuo tokio jūsų “protingo” pasirinkimo ir bankrutuos! Galvokit ką šnekat. Kaip visada opozicijai viskas labai lengvai atrodo.

Janina
Janina
2023 9 gegužės 10:23
Atsakinėti į  Trenkperstalą

Jau savivaldybė tikrai neišsikės. O ar pagalvojote, kad tas “nemokamai” sumoka visi ir tie, kurie važiuoja ir tie kurie nevažiuoja. Pinigai tai iš biudžeto ir dideli pinigai. Tai tik gražiai skamba “nemokamai”. Nemokamai tik pelė pelėkautuose

Rekomenduojami video: